Põhisisu algus
Kampaania "Hullumeelne nädalavahetus" tingimused
 1. Kampaania „Hullumeelne nädalavahetus“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub ajavahemikus 10.05-15.05.2024 (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud nendes kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad):kes on vähemalt 18-aastased ja kelle teenuse tarbimise aadressil ja nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud Elisa internetiteenuse ja TV lepingut. 
 5. Kampaanias osalejad, kes sõlmivad Elisa e-poes liitumislepingu interneti paketi  „Internet S“, „Internet M“, „Lihtne koduinternet“ või „Lihtne koduinternet 5G“, „Internet L“, „Internet XL“, „Internet XXL“, „Praktiline koduinternet“, „Praktiline koduinternet 5G“, „Võimas koduinternet 5G“, „Piiramatu koduinternet“, „Piiramatu koduinternet 5G“ või TV paketi „Pisike elamus“, või „Populaarne elamus“ teenuspaketi (edaspidi Teenuspakett) kasutamiseks, saavad Teenuspaketi hinnakirjajärgsest kuutasust soodustust -50% (edaspidi Soodustus). 
 6. Soodustus kehtib 1 aastat, st liitumiskuu + 12 kuud (edaspidi nimetatud Soodusperiood). Soodusperioodi lõppemisel jätkub Teenuspaketi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel.
 7. Interneti ja TV teenuspaketi tellimisel soodustingimustel tuleb kasutada sooduskoodi HULL50.
  Kui Kampaanias osalejad sooduskoodi ei sisesta, siis kampaaniapakkumine ei rakendu. 
 8. Kui Kampaanias osalejad ütlevad Soodusperioodi vältel korraliselt üles vähemalt ühe punktis 5 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, muudavad Soodusperioodil vähemalt ühte punktis 5 nimetatud Teenuspaketti, peatavad teenuste kasutamise või teenust piiratakse Kampaanias osalejatest tulenevate asjaolu tõttu, kaotab Soodustus kehtivuse lepingu peatamise, lõpetamise või muutmise kalendrikuu esimesest kuupäevast.
 9. Täiendavate koduinterneti ja TV lisateenuste tellimine ei mõjuta Soodustuse suurust ega kehtivust.
 10. Kampaaniapakkumist ei saa kombineerida koos teiste Elisa koduinterneti ja TV paketi  
 11. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on Elisa kodulehel
 12. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.
 13. Kampaanias osalejad loetakse Kampaania pakkumisega nõustunuks juhul, kui nad on allkirjastanud Liitumislepingu.
 14. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 15. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 16. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 17. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda Elisa kodulehel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!