Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Grupi SMS

Teenuse tingimused

 1. Elisa ja Kliendi vaheliste arvelduste lähteandmeteks on Elisa Sõnumikeskusest saadud andmed Kliendilt Lõppkasutajale vahendatud sõnumite arvu kohta. Üheks SMS lühisõnumiks loetakse maksimaalselt ühesaja kuuekümne (160) (k.a.) tähe/kirjavahemärgi pikkust GSM 7-bit tähestikus teadet ühele vastuvõtjale.
 2. Kliendi poolt masinliidesest saadetavate sõnumite koguhulk igas sekundis ei tohi ületada kümmet (10) sõnumit, antud piirangust kinnipidamise peab tagama Klient.
 3. Kliendil on õigus välja saata sõnumeid üksnes oma või enda klientide nimede alt (ALPHANUMERIC numbrit kasutades).
 4. Elisal on õigus muuta vajadusel Sõnumiedastusteenuse ja Elisa mobiiliplatvormi tehnilist teostust. Elisa on kohustatud nimetatud muudatustest teatama Kliendile 1 (üks) kuu ette juhul, kui need põhjustavad muutusi teenuse tehnilises teostuses. Juhul, kui muudatused nõuavad tehniliste muudatuste tegemist ka Kliendi Infosüsteemis, on Klient kohustatud tegema muudatused omal kulul.
 5. Elisal on õigus vastavatest põhjustest Klienti teavitades, viivitamatult peatada Sõnumiedastusteenuse toimimine ja tõkestada Teenuse kasutamine, kui Sõnumiedastusteenuse kasutamise käigus edastatav materjal sisaldab teavet, mis pädevate riiklikute institutsioonide hinnangul on seadusandlust rikkuv või kui häiritakse teisi Sõnumiedastusteenuse kasutajaid, muud telekommunikatsiooniliiklust või Sõnumikeskuse toimimist. Juhul, kui peatatuse alus ei ole ära langenud 1 (ühe) kuu jooksul, on Elisal õigus Leping ilma etteteatamistähtaega järgimata ühepoolselt lõpetada.
 6. Elisa on teenuse tehnilise lahenduse pakkuja. Edastatud sõnumi sisu ja sõnumisaajate andmebaasi eest vastutab tellija.
 7. Klient vastutab oma infosüsteemi toimimise ja selle kaitsmise, samuti infosüsteemis toimuva andmeliikluse õiguspärasuse ja seaduslikkuse eest.
 8. Klient on kohustatud hoolitsema kasutajatunnuse ja muude võimalike tunnusandmete konfidentsiaalsena hoidmise eest ja neid kaitsma väärkasutamise eest. Klient vastutab otsese varalise kahju eest, mis tuleneb kasutajatunnuse jõudmisest kolmanda osapoole valdusesse Kliendi süül.
 9. Klient vastutab Elisa infosüsteemidele ja Elisa mobiiliplatvormile põhjustavate võimalike kahjude eest (viirus, loata sissetungimine vms.), kui kahju põhjustamise päritolu osundab tõendatult Kliendi kasutajatunnusele.
 10. Kliendi kanda jääb kohustus sõlmida Sõnumiedastusteenuse sisu osas vastavad kokkulepped autorikaitse ühinguga (või autoriga) ning tasuda vastavad autoritasud.
 11. Elisal on õigus teenuse tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 12. Hinnad on toodud käibemaksuta.

Hinnakiri

Toiming

Maksumus

Grupi SMS teenuse kuutasu

25

SMS Elisa mobiilivõrku

0.063

SMS teistesse Eesti mobiilvõrkudesse

0.076

SMS välisvõrkudesse

Hind ja teenus kokkuleppel


Teenuse kirjeldus ja juhendid

Grupi SMS rakendus

Elisa iseteenindusbüroo veebirakendus, mis võimaldab klientidel saata suurtes kogustes sõnumeid. Teenus on mõeldud vaid SMS sõnumite saatmiseks.
- Grupi SMS rakenduse kasutusjuhend.
- BULK-SMS Instructions for Use of Web Application.


Grupi SMS masinliidestus

Grupi SMSi teenus võimaldab klientidel ühendada ka enda rakendusi/süsteeme Elisa SMS-keskusega (SMSC), et edastada sõnumeid otse SMSC-sse.

Elisa SMSC toetab 3 protokollitüüpi:


Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.