Põhisisu algus

"Liitu Põhjamaadega" kampaania tingimused

 1. Kampaania „Liitu Põhjamaadega“ (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub vahemikul 26.02.2018 kuni 25.03.2018 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise korra on kehtestanud Elisa siinsete reeglite ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa praegused ja uued füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Kampaania ajal Elisast:
  • Nokia 5 Dual SIM nutitelefoni koos mobiilse interneti lisateenuse või nutipaketiga, mille kuutasu on vähemalt 5 eurot;
  • Nokia 8 Dual SIM nutitelefoni koos mobiilse interneti lisateenuse või nutipaketiga, mille kuutasu on vähemalt 5 eurot;
 5. Kampaanias osalejad saavad Nokia 5 Dual SIM nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 6,50 eurot; Nokia 8 Dual SIM nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 20,79 eurot.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Kui osamaksed tasutakse enne tähtaega, jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Kui liitumisleping soovitakse lõpetada osamaksete tasumise aja jooksul, tuleb tasuda kõik tasumata osamaksed ning käsitlustasu osamaksetega vara müügilepingu tingimuste alusel.
 9. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!