Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Elustiil

Teenuse tingimused

 1. Elisa Elustiil (edaspidi Teenus) on äpipõhine teenus, kus kuutasu eest on võimalik jälgida, sisestada ja saada soovitusi toitumiseks (edaspidi Retseptid) ning treeninguteks vastavalt Äppi sisestatud andmetele.
 2. Teenust osutatakse Elisa Eesti AS ja Geneto OÜ koostöös (edaspidi Teenuse osutaja).
 3. Teenusega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued kliendid. Teenusega liitumine ei eelda sideteenuste lepingu sõlmimist Elisaga. Teenusega saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes omavad Eesti isikukoodi (edaspidi Klient).
 4. Teenus on kuutasuline.
 5. Teenuse kuutasu on 3.99 €. Hind sisaldab käibemaksu 20%.
 6. Teenuse kuutasu ei sisalda Äpi kasutamiseks vajamineva internetiühenduse maksumust. Internetipaketi võib Klient valida ise. Teenus töötab kõikide operaatorite internetivõrgus, sh WiFi ühendusega.
 7. Klient teadvustab, et Elisa Elustiil poolt pakutavad Retseptid ja treeningud on soovituslikud, mitte kohustuslikud.
 8. Klient teadvustab, et tulemused sõltuvad individuaalsest tegevusest ning kliendi enda kehalisest eripärast, liikuvusest jms.
 9. Esmakordselt kasutajaks registreerudes rakendub Teenuse kasutamiseks 7-päevane tasuta prooviperiood (edaspidi Prooviaeg) (*kui kampaania raames pole tehtud mõnda muud pakkumist), st esimesed 7 päeva alates konto loomisest Äpis on kliendil võimalik Äppi kasutada tasuta ja piiramatult.
 10. Teenuse saab sisse logimiseks ühendada kolmanda osapoole kontoga (nt Facebook, Google). Ühendades Teenuse kolmanda osapoole kontoga, annab klient Elisale juurdepääsu ja kasutamisõiguse enda informatsioonile kolmanda osapoole kasutajatingimuste piires. Klient vastutab ise kontodel kolmandatele osapooltele jagatava informatsiooni privaatsusseadete eest.
 11. Elisa ei taga sisu muutumatust (või jäädavat olemasolu) Teenuses. Elisa jätab endale õiguse muuta Retseptide ja Äpi funktsionaalsuse valikut.
 12. Teenuse sisu (mh Retsepte) võib kasutada ainult Elisa Elustiil Äpi kaudu neid toetavatel seadmetel ning on keelatud laadida või muul moel siirdada digitaalset sisu väljapoole Elisa Elustiil Äppi.
 13. Teenuse saab sulgeda igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas valides seal alajaotuse „Halda Elisa Elustiil teenust" ja klõpsates nupul „Sulge teenus".
 14. Sulgedes Teenuse kalendrikuu kestel, sulgub Teenus kalendrikuu lõpus ning kasutusvõimalus säilib kuni kalendrikuu lõpuni. Klient kohustub tasuma kogu kuutasu.
 15. Kui Teenus avatakse uuesti kalendrikuu kestel, siis toimub kuutasu arvestamine proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule kalendrikuus alates Teenuse teistkordsest avamisest kuni antud kalendrikuu lõpuni.
 16. Elisa arveldusperioodiks on kalendrikuu ja antud perioodil kasutatud Teenuste eest esitab Elisa Kliendile arve.
 17. Elisa edastab Teenuse arve kliendi poolt valitud arvelduskanalisse. Arvelduskanalit saab klient Elisa iseteeninduses igal ajal ka muuta.
 18. Arve mugavaks tasumiseks saab Klient sõlmida oma pangas e-arve püsimaksekorralduse.
 19. Elisal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.