Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Elustiil

Teenuse tingimused

1. Elisa Elustiil (edaspidi Teenus) on äpipõhine teenus, kus tasu eest on võimalik jälgida, sisestada ja saada soovitusi toitumiseks (edaspidi Retseptid) ning treeninguteks vastavalt Äppi sisestatud andmetele.

2. Teenust osutatakse Elisa Eesti AS ja Geneto OÜ koostöös (edaspidi Teenuse osutaja).

3. Teenusega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued kliendid. Teenusega liitumine ei eelda sideteenuste lepingu sõlmimist Elisaga. Teenusega saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes omavad Eesti isikukoodi (edaspidi Klient).

4. Kliendil on võimalik tasuda Teenuse eest vastavalt kliendi poolt valitud arveldusperioodile kas kalendrikuu või poolaasta (6 kuud) põhiselt.

5. Teenusega liitumise järgselt Elisa väljastab kliendile arve kasutatud Teenuste eest liitumise kuule järgneva kalendrikuu alguses. Edaspidi väljastatakse arveid arveldusperioodile järgneval kalendrikuul. Näiteks: Liitud Teenusega 01.06.2020 ning valid arveldusperioodiks poolaasta. Sel juhul Elisa väljastab esimese arve Teenuse eest 07.2020 ning selle järgneva arve 12.2020.

6. Kalendrikuu põhise arvelduse puhul on Teenuse tasu 3,99 €/kuus ning poolaasta arvelduse puhul 19,99 €/poolaasta.

7. Teenuse tasu ei sisalda Äpi kasutamiseks vajamineva internetiühenduse maksumust. Internetipaketi võib Klient valida ise. Teenus töötab kõikide operaatorite internetivõrgus, sh WiFi ühendusega.

8. Teenusega esmakordsel liitmisel rakendub 7-päevane tasuta prooviperiood (edaspidi Prooviaeg) (*kui kampaania raames pole tehtud mõnda muud pakkumist), st esimesed 7 päeva alates Teenusega liitumisest on kliendil võimalik kasutada Teenust tasuta ja piiramatult. Prooviperiood ei rakendu juhul, kui klient valib arveldusperioodiks poolaasta.

9. Prooviperioodi lõppedes rakendub Teenuse tasu vastavalt klindi poolt valitud arveldusperioodile.

10. Elisa ei taga sisu muutumatust (või jäädavat olemasolu) Teenuses. Elisa jätab endale õiguse muuta Retseptide valikut.

11. Teenuse kasutamise saab klient lõpetada igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas valides seal alajaotuse „Halda Elisa Elustiil teenust" ja klõpsates nupul „Sulge teenus" või esitades elustiil@elisa.ee vastavasisulise digitaalselt allkirjastatud sooviavaldus, tuues sooviavalduses välja e-posti aadress, millega Teenus on seotud.

12. Juhul, kui klient lõpetab Teenuse arveldusperioodi kestel, siis Teenus sulgub arveldusperioodi lõpus ning Teenuse kasutamise võimalus säilib kuni arveldusperioodi lõpuni. Klient kohustub tasuma kogu Teenustasu kogu arveldusperioodi eest.

13. Juhul, kui klient lõpetab Teenuse kalendrikuu, mille sisse jääb Prooviaja päevi, kestel, sulgub Teenus kalendrikuu lõpus ning Teenuse kasutuse võimalus säilib kuni kalendrikuu lõpuni. Teenuse tasu arvestamine toimub proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule alates Prooviaja lõppemisest kuni antud kalendrikuu lõpuni.

14. Juhul, kui Teenus avatakse uuesti arveldusperioodi kestel, siis toimub kuutasu arvestamine proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule kalendrikuus alates Teenuse teistkordsest avamisest kuni arveldusperioodi lõpuni.

15. Elisa edastab Teenuse arve kliendi poolt valitud arvelduskanalisse. Arvelduskanalit saab klient Elisa iseteeninduses igal ajal ka muuta.

16. Arve mugavaks tasumiseks saab Klient sõlmida oma pangas e-arve püsimaksekorralduse.

17. Klient teadvustab, et Elisa Elustiil poolt pakutavad Retseptid ja treeningud on soovituslikud, mitte kohustuslikud.

18. Klient teadvustab, et tulemused sõltuvad individuaalsest tegevusest ning kliendi enda kehalisest eripärast, liikuvusest jms. Samuti teadvustab klient, et kaalu eesmärgi määramiseks tehakse kliendi sisestatud andmete põhjal profiilianalüüs järgneva valemi alusel: kaal / (pikkus2)

19. Elisal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.