Põhisisu algus
Kampaania "Koduinternet 2 aastat -30%" tingimused
Kampaania „Koduinternet 2 aastat -30%“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa). Kampaania toimub ajavahemikus 16.12-18.12.2022 (edaspidi Kampaania periood). Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud nendes kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud. Kampaanias osalevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad):
a. kes on vähemalt 18-aastased ja
b. kelle teenuse tarbimise aadressil ja nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud Elisa internetiteenuse lepingut.
Kampaanias osalejad, kes sõlmivad Elisa e-poes liitumislepingu „Lihtne koduinternet“ või „Praktiline koduinternet“ või „Piiramatu koduinternet“ või „Lihtne koduinternet 5G“ või „Praktiline koduinternet 5G“ või „Võimas koduinternet 5G“ või „Piiramatu koduinternet 5G“ või „Internet S“, „Internet M“, „Internet L“ , „Internet XL“ või „Internet XXL“ teenuspaketi (edaspidi Teenuspakett) kasutamiseks, saavad Teenuspaketi hinnakirjajärgsest kuutasust soodustust -30% (edaspidi Soodustus). Soodustus kehtib 2 aastat, st liitumiskuu + 24 kuud (edaspidi nimetatud Soodusperiood). Soodusperioodi lõppemisel jätkub Teenuspaketi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel. Teenuspaketi tellimisel soodustingimustel tuleb kasutada sooduskoodi NETNV50. Kui Kampaanias osalejad ütlevad Soodusperioodi vältel korraliselt üles vähemalt ühe punktis 5 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, muudavad Soodusperioodil vähemalt ühte punktis 5 nimetatud Teenuspaketti, peatavad teenuste kasutamise või teenust piiratakse Kampaanias osalejatest tulenevate asjaolu tõttu, kaotab Soodustus kehtivuse lepingu peatamise, lõpetamise või muutmise kalendrikuu esimesest kuupäevast. Täiendavate koduinterneti lisateenuste tellimine ei mõjuta Soodustuse suurust ega kehtivust. Kampaaniapakkumist ei saa kombineerida koos teiste Elisa koduinterneti liitumispakkumistega. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on Elisa kodulehel. Kampaanias osalejad loetakse Kampaania pakkumisega nõustunuks juhul, kui nad on allkirjastanud Liitumislepingu. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda Elisa kodulehel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!