Põhisisu algus
Kampaania "Ainult vippidele" tingimused
 1. Kampaania „VIP paketiga kaasa Huawei Matebook sülearvuti“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 19.04.2021 kuni 11.05.2021 või kuni kampaania seadmeid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes liituvad Kampaania perioodil VIP paketiga (edaspidi Teenuspakett) ning sõlmivad osamaksetega vara müügilepingu HUAWEI MATEBOOK D 15 (BOH-WAQ9BR) US + kingitus HUAWEI E5576-320 4G TASKURUUTER CAT 4 (edaspidi Seade) ostmiseks (edaspidi Kampaanias osalejad).
 5. Kampaanias osalejad saavad Seadme sissemaksega 0 € ja igakuise kuumaksega 0 € (edaspidi Soodustus).
 6. Kampaania kehtib üksnes juhul, kui Klient soetab Elisalt Seadme 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu alusel. Kampaanias osalejad kohustuvad Osamaksetega vara müügilepingus fikseeritud osamaksete summade tasumise perioodi vältel mitte muutma kasutatavat Teenuspaketti madalama kuutasuga paketi vastu.
 7. Osamaksetega vara müügilepingu ennetähtaegsel lõppemisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning antud hetkeks Seadme eest tasumata osamaksed.
 8. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 9. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!