Põhisisu algus

«Uuenda iseteeninduses andmeid ja võid võita teleri» kampaania tingimused


  1. Kampaania "Uuenda iseteeninduses andmeid ja võid võita teleri“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Teleteenused AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 01.10.2018 kuni 11.11.2018 (k.a).
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias saavad osaleda kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Osaleja).
  5. Kampaania eesmärgiks on Osalejate poolt Kampaania toimumise perioodil iseteeninduses turundusliku reklaammaterjali saamise osas nõusoleku/mittenõusoleku uuendamine.
  6. Kolmele kampaanias osalenud kliendile Elisa kingib 49" LG UHD televiisori, millega saab kaasa ka Magic remote puldi (edaspidi Auhind).
  7. Auhinna loosimised toimuvad 15.okt; 29.okt; 12.nov 2018. Auhinna võitjaga (edaspidi Võitja) võetakse ühendust Elisa poolt ning Võtja nimi avalikustatakse loosimisele järgneval 2 (teisel) tööpäeval Elisa kodulehel. Võitja võetakse ühendust 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates päevast, mil Võitja nimi avalikustati Elisa kodulehel. Juhul, kui Võitjaga ei saada telefoni või e-posti teel ühendust 3 (kolme) tööpäeva jooksul, loetakse Võitja Auhinnast loobunuks ja ta ei oma õigust nõuda Elisalt kompensatsiooni.
  8. Välja loositud Auhinnaga ei kaasne tähtajalist kohustust ega muid kohustusi. Ainus nõue on see, et loosimise hetkeks peab olema kampaanias osaleja iseteeninduses turundusliku reklaammaterjali saamise osas nõusolekut/mittenõusolekut uuendanud.
  9. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!