Põhisisu algus

Kampaania „Eesti Vabariik 100“ tingimused

 1. Kampaania „Eesti Vabariik 100“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 01.02.2018 kuni 28.02.2018 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes soetavad Elisast Kampaania toimumise perioodil sinise, musta või valge nutitelefoni koos mobiilset internetiteenust sisaldava äripaketi alates netokuutasust 12€ (km-ta).
 5. Kampaanias osalejad saavad:
  • Seadme 100€ soodsamalt.*
  • Võimaluse võtta Elisa Nutikindlustus 24-kuuks, millest esimesed 3 kuud on tasuta.
  • Uue telefoni seadistusabi kampaania telefonidele 5€.
 6. Kampaania pakkumine kehtib 24-kuulise tähtajalise soodushinnaga vara müügilepingu sõlmimise korral. Seadme eest saab tasuda nii osamaksetega või kogu summa ulatuses.
 7. Pakkumine ei kehti e-poest ostetud seadmetele.
 8. Kui Kampaanias osaleja lõpetab liitumislepingu osamaksete tasumise perioodi vältel, tuleb tal tasuda osamaksetega vara müügilepingu tingimuste alusel käsitlustasu ja kõik tasumata osamaksed.
 9. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline Liitumisleping.
 10. Soodustust ei pakuta või soodustus kaotab kehtivuse juhul, kui
  • kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning muid Elisa kehtestatud (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade) tingimusi;
  • lõppeb kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud, kampaanias osaleja vahetab paketti, lõpetab liidesed, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
  • kampaanias osaleja finantsseisund või finantskäitumine ei vasta Elisa krediidinõuetele.
 11. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 12. * Alla 100€ maksvate seadmete puhul hinnavahet ei kompenseerita.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!