Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Office 365 Pilveteenus

 1. Elisa Office 365 Pilveteenuse pakette müüakse ainult äriklientidele.
 2. Microsoft Office 365 pilveteenuse paketid sisaldavad Office 365 Business Essential või Office 365 Business Premium litsentse:

Microsoft Office 365 teenus

Business Essential

Business Premium

Äriklassi meiliteenus, kalender ja kontaktid

50 GB e-postkast

50 GB e-postkast

Office’i veebipõhine tark­vara: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher, Outlook

JAH

JAH

Office’i allalaaditav tark­vara: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher, Outlook

EI

JAH

1 TB OneDrive’i pilvesalvestusruumi

JAH

JAH

Skype for Business: HD-kvaliteediga video­konverentsid

JAH

JAH


 1. Microsoft Office 365 teenuse tingimustega on võimalik tutvuda siin.
 2. Office 365 teenusepakette tohib kasutaja kasutada kuni viies seadmes.
 3. Office 365 teenusepakette haldab Klient ise Office 365 halduskeskkonnas. Täpsema juhendi Office 365 teenusepaketi seadistamise ja haldamise, sealhulgas, kuid mitte ainult kasutajakonto(de) loomise, administraatori muutmise jms kohta on võimalik leida siit.
 4. Office 365 teenusepaketi seadistamist on võimalik tellida Elisalt järgnevate tingimuste kohaselt.
 5. Elisa ei vastuta Office 365 teenusepaketi haldamise eest.
 6. Elisa ei vastuta Office 365 teenuspaketti kliendi poolt salvestatud sisu muutmise ja uuendamise eest.
 7. Elisa ei vastuta Office 365 teenusepaketi uuenduste ja muudatuste eest. Elisa ei teavita kliente Office 365 teenusepaketi uuendustest ja muudatustest ette.
 8. Elisa ei vastuta Office 365 teenusepaketi tõrgete eest.
 9. Elisa ei vastuta kliendi ja/või kasutaja poolt Office 365 keskkonnas või selle kaudu avalikustatud andmete edasise kasutamise eest. Elisa eeldab, et Office 365 keskkonna kasutaja on vastutustundlik ja tegutseb Office 365 keskkonda kasutades, sealhulgas oma andmeid avalikustades, teadlikult ja läbimõeldult ning hindab iseseisvalt enne andmete avalikustamist, kas ja millist infot ta enda kohta avaldab.
 10. Elisa ei ole kohustatud jälgima ega kontrollima kliendi ja/või kasutaja poolt Office 365 teenusepaketi kasutamisel loodud ja sisalduvat teavet (Office 365 teenusepaketi sisu).
 11. Office 365 kasutamisel kohustub/kohustavad klient ja/või kasutajad järgima kõiki tema/nende tegevuse suhtes kehtivaid, sh õigusaktidest tulenevaid piiranguid ja kohustusi. Elisa ei vastuta kliendi ja/või kasutaja tegevuse vastavuse eest kliendi kohta käivate piirangute ja kohustuste täitmisel.
 12. Paketi ja/või kasutajakonto kasutamine Euroopa Liidu õigusaktidega või heade tavade ja kommetega vastuolus oleva, samuti sündsusetu või muul viisil sobimatu teo tegemiseks või selle propageerimiseks on keelatud.
 13. Klient vastutab muu hulgas, kuid mitte ainult:
  15.1. Office 365 teenusepaketi haldamise (kasutajakonto(de) loomine, administraatori muutmine jms) eest;
  15.2. Office 365 teenusepaketi sisu muutmise ja uuendamise eest;
  15.3. kliendi ja/või kasutaja poolt Office 365 keskkonna kasutamisel edastatavate andmete ja info sisu eest ning nende vastavuse eest kehtivates õigusaktides sätestatule ning headele kommetele ja tavadele;
  15.4. kahjude eest, mis tekivad kasutajale, Elisale ja/või mistahes kolmandale isikule seoses Office 365 teenusepaketi tingimuste rikkumisega kasutaja/kliendi poolt;
  15.5. Office 365 keskkonnas edastatava ja/või säilitatava materjali sisu eest, kohustudes mitte salvestama või Office 365 keskkonna vahendusel mitte avaldama materjale, mis on vastuolus õigusaktidega, Office 365 teenuse tingimuste või heade tavadega või kommetega, mis rikuvad kolmandate isikute õigusi, sh on keelatud ilma vastava õigusliku aluseta autoriõigusega kaitstud teoste kasutamine või levitamine.
 1. Elisa Office 365 Pilveteenuse pakettide kuutasu arvestatakse liitumise ja lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 2. Kuutasu kehtib ka perioodil, mil kliendile on teenuste osutamine piiratud.
 3. Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 4. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 5. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks 20%.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.