Põhisisu algus
KAMPAANIA "VIAPLAY 2022" TINGIMUSED
 1. Elisa Teleteenused AS registrikoodiga 10069659 korraldab ajavahemikul 05.09-16.10.2022 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega „Viaplay 2022“ (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 3. Kampaaniapakkumist saab kasutada Elisa uus või olemasolev eraisikust Elisa TV-teenuste klient (edaspidi Klient), kes on vähemalt 18-aastane ja kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud „Huub + Viaplay“ või „Viaplay“ kuutasulist teenust ning kes ei ole varasemalt „Huub + Viaplay“ või „Viaplay“ tutvumissoodustust kasutanud.
 4. Kampaanias osaleja, kes sõlmib liitumislepingu:
  1. Huub + Viaplay“ (edaspidi Teenuspakett 1) kasutamiseks, saab Teenuspakett 1 järgmise kuu lõpuni (st liitumiskuu + sellele järgnev kuu) (edaspidi Soodusperiood) kuutasuga 4,99 €/kuus (edaspidi Soodustus), tavahind 12,99 €/kuus;
  2. Viaplay“ (edaspidi Teenuspakett 2) kasutamiseks, saab Teenuspakett 2 järgmise kuu lõpuni (st liitumiskuu + sellele järgnev kuu) (Soodusperiood) kuutasuga 0 €/kuus (Soodustus), tavahind 9,99 €/kuus.
 5. Teenuspakett 1 tellimisel soodustingimustel tuleb kasutada sooduskoodi VIAPLAYHB ja Teenuspakett 2 tellimisel soodustingimustel tuleb kasutada sooduskoodi VIAPLAY.
  Kui Klient sooduskoodi ei sisesta, siis kampaaniapakkumine ei rakendu!
 6. Soodusperioodi lõppemisel jätkub Teenuspaketi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel.
 7. Kui Klient Soodusperioodi jooksul või peale Soodusperioodi lõppu vahetab Teenust taoliselt, et Ta jätkab vaid Viaplay või Elisa Huubi teenuse kasutamist, jätkuvad teenused lepingu muutmise kuupäevast Hinnakirja kuutasuga (Elisa Huub 4,99 €/kuu, Viaplay 9,99 €/kuu).
 8. Juhul kui Klient Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles punktis 4 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, muudab Soodusperioodil Liitumislepingus toodud Teenuspakettivõi teenust piiratakse Kliendist tuleneva asjaolu tõttu, siis Soodustus kaotab kehtivuse lepingu lõpetamise, muutmise või piiramise kuupäevast.
 9. Kampaaniapakkumist ei saa kombineerida koos teiste Elisa Huub või Viaplay’ga seotud
 10. Klient loetakse Kampaania pakkumisega nõustunuks juhul, kui Klient on allkirjastanud Liitumislepingud.
 11. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu.
 12. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 13. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.

Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda Elisa kodulehel

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!