Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Raugaealine kunstnik, sõltlasest börsimaakler ja suunamudija: kuidas ühendab neid roheline kaustik?

27.10.2020

Raugaealine kunstnik, sõltlasest börsimaakler ja suunamudija: kuidas ühendab neid roheline kaustik?

Kui hästi sa tunned enda läheduses elavaid inimesi? Kui hästi tunnevad nemad sind? Kas sa märkaksid, kui naabrid on hätta sattunud? 

Kõik valetavad oma elu kohta. Mis juhtuks, kui sa teistele selle kohta tõtt räägiksid? Ja mitte internetis, vaid reaalselt ümbritsevatele inimestele?

Roheline kaustik, pealkirjaga „Tõeprojekt” sisaldab endas just selliseid küsimusi. Kaustikuga tegi algust kunstnikust vanahärra Julian, kelle hiilgeaeg on juba ammu möödas. Ta igatseb väga oma varalahkunud abikaasat ja kardab, et teda ei jääks pärast surma keegi igatsema – ning paneb oma mõtted ka kaustikusse kirja.  

Kaustiku jätab ta kohalikku kohvikusse, kus selle leiab kohvikupidaja Monica. Ka Monica elu pole just kõige roosilisem ning temagi paneb kaustikusse kirja oma loo. Üksteise järel jõuab kaustik paljude erinevate inimesteni, kes kõik sinna oma muredest kirjutavad, kuid läbi selle ka abi ja nõuandeid saavad.  

Raamatus kohtuvad raugaealine kunstnik, sõltlasest börsimaakler, ideaalse eluga suunamudija ja veel mitmed inimesed, kellel ei oleks ilma rohelise kaustikuta mingit kokkupuutepunkti. Nad muudavad üksteise elu paremaks, ehkki üks nendest valetab. 

„Tõeprojekt” on romaan, mis õpetab meile mõnusa huumoriga, kui lihtne on tegelikult maailma muuta. See on lugu unistustest ja lootusest, sõprusest ja kogukonnatundest.  

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.