Põhisisu algus

Oled pidevalt torssis ja elu tundub kehv? Appi tuleb… rutinoloogia!

17.05.2022

Raphaëlle Giordano “Sinu teine elu algab siis, kui sa mõistad, et sul ongi neid ainult üks” on midagi eneseabiõpiku ja ilukirjanduse vahepealset, kuid samas mõnusalt positiivne ja kaasahaarav lugemine.

Ette tasub teada ehk nõndapalju, et läbi raamatu rõhutatakse üht olulist tõetera – meie mõtete jõud on hoopis suurem, kui me ette oskame kujutada. Vabastades end tasapisi negatiivsusest ja õppides mõtlema positiivsemalt ja produktiivsemalt, on lihtsam leida ka helgust ja kergust. Ning veel üks tähtis asi – raamatu lõpust leiab “Rutinoloogia taskusõnastiku”.

Aga nüüd lähemalt sisust. Camille’il, kolmkümmend kaheksa ja veerand aastat vana, on pealtnäha olemas kõik, et olla õnnelik. Ent miks valdab teda tunne, et õnn libiseb käest? Ta tahaks nii väga tunda end taas rõõmsa ja õnnelikuna. Kui rutinoloog Claude teeb ettepaneku aidata tal selleni jõuda, ei kõhkle Camille kaua ja soostub.

Üllatavate, loominguliste ja mõtterikaste kogemuste kaudu muudab ta sammhaaval oma elu ja asub ellu viima oma unistusi.

Prantslanna Raphaëlle Giordano on kirjanik, maalikunstnik, loovkirjutamise juhendaja, kellel on omaenda projektijuhtimise ja loomingulise juhendamise ettevõte (www.emotone.com). Oma esimese romaani “Sinu teine elu algab siis, kui sa mõistad, et sul ongi neid ainult üks” avaldas ta 2015. aastal ning raamatut on saatnud erakordne tunnustus ja müügiedu. Selles pühendub kirjanik väga südamelähedasele teemale: kunstile muuta oma elu, et leida heaolu ja õnne tee. Ja rutinoloogia!

Üha rohkematel inimestel on kõik, et olla õnnelik, ning ometigi ei ole nad seda, vaid on krooniliselt torssis olekuga. Seepärast lõi Raphaëlle Giordano väga vajaliku rutinoloogi elukutse. Mitte psühholoog, mitte juhendaja – rutionoloog on ekspert, kes toetab teid kaotatud õnne taasleidmise kunstis!

Loe seda haaravat ja asjalikku teost Elisa raamatust siit.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/oled-pidevalt-torssis-ja-elu-tundub-ke…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!