Põhisisu algus

Augusti eksklusiiv Elisa Raamatus: tume ja mahlakas mõrvamüsteerium keset Austraalia tühermaad

10.08.2021

Kolm venda. Üks surm. Ärev teadmatus Austraalia hirmuäratavas pärapõrgus.

Märkamatult on suve viimane kuu juba kestnud veidi üle nädala. Nii ongi jõudnud kätte paras aeg haarata Elisa Raamat eksklusiivteose järele, milleks on sel kuul üks haarav ja pinev mõrvamüsteerium – Jane Harperi “Kadunud mees”.

Kaks venda, Nathan ja Bub, kohtuvad üle pika aja üksildase Austraalia tühermaa halastamatu päikese all. Nad on üksteise lähimad naabrid, kuigi ühest majapidamisest teise on kolme tunni tee. 

Nad seisavad karjakasvataja kalmul – see maamärk on nii vana, et keegi enam ei mäleta, kes sinna maetud on. Seekord on hauakivi napp vari olnud keskmise venna Cameroni viimane lootus. 

Cameronil oli justkui ideaalne elu ja pere, teda jäi igatsema terve trobikond inimesi. Miks leidis ta sellise lõpu? Nathan on sunnitud süvenema saladustesse, mida perekond pigem unustada tahaks. 

Miski oli Cameronile muret teinud. Valis ta vastust otsides oma surma? Aga kui mitte, siis keda kahtlustada sel üksildasel kõnnumaal, muust maailmast kaugel eemal?

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/augusti-eksklusiiv-elisa-raamatus-tume…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!