Põhisisu algus
Elustiili äpiga paremasse vormi
Liitu kohe
Elustiili äpiga paremasse vormi
Liitu kohe

Mis on Elisa Elustiili triipkoodilugeja?

23.10.2019

Nüüd leiab Elisa Elustiilist triipkoodilugeja, mis lihtsustab söödud toidu kirjapanekut. Näiteks, kui sõid hommikusöögiks topsijogurtit, skaneerid triipkoodi ning saad märkida toidukorra söönuks. Seejuures saab valida ka kogust (paki ja mõõtühikute tasandil).

Vahel me ei teadvustagi endale, kui palju valmis kujul toitu sööme, olgu selleks tops jogurtit, tükike šokolaadi või klaas piima. Üldjuhul on need kõik pakendatud tooted, millelt leiab ka triipkoodi. Tänu Elustiili triipkoodilugejale on söödud toidud ja vahepalad toidupäevikusse kanda imelihtne. Nii tekib hea ülevaade kogu päeva toidukordadest. Tihti märkab nii kõige paremini, mis meie toidulaua veidi üle piiride nihutab. ;)

Kuidas triipkoodiskannerit kasutada:

1. Uue mugava lahenduse proovimiseks vajuta peamenüüs „Lisa söödud eine“.

2. Nüüd leiad otsingurealt triipkoodi kujutise, vajuta sellele.

3. Seejärel avaneb triipkoodilugeja, suuna see oma tootel oleva triipkoodi peale.

4. Vali söödud kogus ja sobiv ühik.

5. Eelvaade annab täpsema info toidu kohta, mille just kirja panid.

HEA TEADA! Kui juhtub, et mõne aja pärast tegid otsa peale tervele topsile, siis saad kogust hiljem ka muuta.

Kui juhtub, et mõnda triipkoodi veel meie andmebaasis ei ole, saad selle ise lisada, kas või välismaised toiduained. Hea uudis on see, et see on ühekordne tegevus, järgmisel korral seda toodet skaneerides on andmed juba olemas nii sulle kui ka teistele kasutajatele.

NB! Kui soovid kirja panna midagi, millel triipkoodi pole, näiteks tass piimaga kohvi või banaan, siis loomulikult on ka see võimalik.

Tutvu Elustiiliga

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!