Põhisisu algus
Elustiili äpiga paremasse vormi
Liitu kohe
Elustiili äpiga paremasse vormi
Liitu kohe

Kaotasin nelja kuuga üle 10 kg: ”Elustiili äppi on nii mugav ja lihtne kasutada!”

28.02.2020

Tuleb ainult sisestada endale: “Sa teed seda iseenda jaoks”!

Elisa Elustiili äpi kasutajal Liivikal oli kaaluprobleem olnud juba 12 aastat ehk esimese lapse sünnist alates. Nüüd, olles 3 lapse ema ning üritanud ”kogu aeg selle kaaluga tegeleda”, otsustas Liivika end käsile võtta ning treeneri soovitusel toitumist jälgima hakata, seda just Elisa Elustiili äpiga. “Mina ingliskeelseid äppe pigem ei valda ning eestikeelne Elisa Elustiil tundus minu jaoks just õige valik. Eks alguses oli muidugi harjumatu, kuid pärast 2 nädalat oli kõik nii selge. Seda äppi on nii mugav ja lihtne kasutada, mulle meeldib! Nüüdseks olen kaotanud 4 kuuga 10,6 kg ning eesmärgini on veel natukene minna.”

Liivika oli varem kasutanud mitmeid toitumiskavasid, kuid talle sobis just toitumispäeviku funktsioon: ”Mulle meeldib, et ma ei pea sööma ainult neid toite, mida toitumiskava ette näeb. Samuti pean arvestama enda lastega ning toidupoodi vajadusel alati minna ei saa, seega vaatan, mis parasjagu kodus külmkapis on ning vastavalt sellele kombineerin ise toidu, mis minu päevasesse kaloraaži sobib.”

Liivika tunnistab, et tema enesetunne on kaalulanguse tõttu samuti tohutult paranenud: ”Ma jõuan rohkem teha ning rohkem liikuda!” Muutust märkasid esmalt tema lähedased, kui kiitsid, et ta on tõesti alla võtnud. Ise ta enda muutusest kohe aru nagu ei saanudki, kui äkki: ”Riideid selga pannes oli väga hea enesetunne ning mõistsin, et oo, riided ongi suureks jäänud!”

Elustiili muutev teekond ei pruugigi alati lihtne olla – seda tunnistab ka Liivika: ”Tegelikult oli ka mul selle 4-kuulise perioodi jooksul nõrkushetki ning võtsin lausa 1 nädalaks aja täiesti maha ja ei kasutanud äppi. Seejärel aga sisestasin endale, et ma teen ju seda kõike enda pärast, vaatasin peeglisse ja ütlesin iseendale, et natukene veel!”

Liivika

Elisa Elustiili tiim soovib Liivikale edu, et tal jätkust sihikindlust jõuda enda eesmärgini! Sellegipoolest on juba praegune muutus kiiduväärt.

Kui sinagi soovid end „käsile võtta“ ning saavutada paremat vormi, siis sa ei ole üksinda, sind aitab Elisa Elustiili äpp!

Tutvu Elustiiliga

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!