Põhisisu algus
Elustiili äpiga paremasse vormi
Liitu kohe
Elustiili äpiga paremasse vormi
Liitu kohe

Elustiili äpp hakkab sulle Väljakutseid esitama

14.04.2021

Elustiil väljakutsed

Tänasest ei ole Elisa Elustiil mitte lihtsalt tervisliku toitumise äpp, vaid kogu sinu tervisliku elustiili abiline – Elustiili äpp. Lisaks uuele näole, leiad äpist ka uue funktsionaalsuse „Väljakutsed“, läbi mille soovime inimesi motiveerida, et nad suudaksid olla parim versioon iseendast! Kui motivatsioon tuleb ja läheb, siis meie uued Väljakutsed ongi selleks, et mõnel raskemal päeval leiaks igaüks endas tahtejõu püsida reel! Edaspidi on sammude, trenniminutite ja isegi toitumise väljakutsed äpis sind ootamas – tule pane end proovile, võitle nii iseenda kui teiste vastu ja saavuta ideaalvorm, sest väärid seda!

Elustiili äpi Väljakutsed said inspiratsiooni 2020. aasta märtsis Elisa töötajatele korraldatud üleskutsest: „Elisalaste Elustiili Challenge“. Väljakutse peamiseks ülesandeks oli panna enda toitumine äppi kirja – just nii nagu äpp sulle soovitab. Suve algul, kui tagasi kontorisse sattusin, nägin oma silmaga selle „challenge’i“ vilju, kohtasin päris mitut kolleegi, kes olid vapustavalt heas vormis! Ja kui kuulsin veel sõnu: „Tänu Elustiili äpile ja sellele väljakutsele sai minu muutus alguse“, mõistsin, kuidas tänu meie tegemistele on inimene niivõrd rohkem enesekindlam ja mis veelgi tähtsam: tervislikum! Kuigi väljakutse ise kestis kolm nädalat, aitas see tekitada Elustiili äpi kasutamise harjumuse ja seetõttu jäädi äppi kasutama ka pikaajaliselt - sellest sai elustiil!

Eelmise aasta sügisel ja talvel katsetasime sarnaseid väljakutseid ka Elustiili äpi ja kommuuni kasutajate seas ja nägime, et see tõesti tõmbas inimesi käima! Meil kõigil on vaja seda pisikest lisatõuget, et alustada ja reel püsida. Olgu see siis igapäevaste sammude täis saamisel või õiges kaloraaži vahemikus püsimisel. Uute harjumuste sisse juurutamine ja muutuste tegemine on sageli ebamugav, ent läbi väikese võistluse on lihtsam end kokku võtta ja asi ära teha. ;)

Ja nii areneski välja Elustiili äpi uus lisandus - Väljakutsed. Kõigil on võimalik ise äpist valida, millisest toitumise- või sporditeemalisest väljakutsest sa parajasti osa võtta soovid: olgu see siis näiteks kuu aega järjest igapäevaselt 10 000 sammu täis saamine või kahe nädala jooksul iga päev regulaarselt äpi soovituste järgi toitumine. Sõbralik võistlus nii iseenda kui teiste vastu hoiab motivatsiooni kõrgel ka kõige kehvematel päevadel. Minu meelest on enda jalutama või jooksma utsitamisel praegustes kodustes tingimustes kõige raskem teekond diivanilt õue. Sama ka tervislikuma toitumise puhul. Kui leiad enda seest õige motivaatori ja väljast aitab keegi veel kaasa (näiteks teised Väljakutses osalevad inimesed), on edasine protsess oluliselt lihtsam. Just see ongi Elustiili äpi eesmärk: olla sulle igapäevaseks abimeheks nii toitumise kui ka liikumise jälgimisel ja päriselt oma ideaalvormi saavutamisel! Läheme koos suvele vastu aktiivsemalt, tervemalt ja ilusamalt kui kunagi varem – oleme uhked iseenda üle ja naudime protsessi.

Kuidas tundub, kas võtad väljakutse vastu? :)


Triin Junson

Elisa Elustiili projektijuht

Tutvu Elustiiliga

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama