Põhisisu algus
Sinu võimalus muuta sadade tuhandete Eesti televaatajate elu. Liitu Elisa TV-arendustiimiga!
Vaata tööpakkumisi
Leia oma missioon!Kus on sinu tõeline jõud? Kas Androidi arendamine Elisa Elamuse digiboksis ja äpis, kasutades Javat ja Kotlinit? LG, Samsungi, iOS, Android mobiili- või veebiäpi teemad? Või React?

Liitu tormiliselt areneva Elisa IT-tiimiga ja aita viia Eesti inimeste meelelahutuskogemus uuele tasemele!
Elisa tööandjanaElisa pole kaugeltki lihtsalt tavaline mobiilioperaator, vaid meelelahutuse, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni ettevõte. Elutähtsa teenuse osutaja, kes aitab riigiüleselt kasvatada efektiivsust ja turvalisust võrgu- ja IT-infrastruktuurilahenduste näol. Tänapäevase meelelahutusteenuse pakkujana toodab Elisa juba mitmeid aastaid originaalsarju, mida vaadatakse enam kui 50 riigis üle maailma. Elisa Eestis on ligi 1000 töötajat, rahvusvaheliselt aga üle 5000 töötaja enam kui 20 riigis.

Elisa TV-arendustiimis ootab sind missiooniga töö. Sinu ideedest ja töö kvaliteedist sõltub sadade tuhandete Eesti televaatajate meelelahutuskogemus, sealhulgas ka sinu enda oma. Sa näed päriselt oma töö tulemust.
Hüved Elisas
35 päeva puhkust
>Stebby sporditoetus
>Suvised 4-päevased töönädalad
>Paindlik tööaeg
>3 täiendavat puhkepäeva
>MinuDoc platvormi kasutamine
Keda otsime?
iOS arendaja Sinu tööülesandeks on arendada Scrum-meeskonnas Elisa Elamuse TV teenuse iOS äppi. Sul on vähemalt 3 aastane kogemus tarkvaraarendajana ning oskad väga heal tasemel nii eesti kui inglise keelt.
Kandideeri
React arendaja Sinu tööülesandeks on arendada Scrum-meeskonnas Elisa Elamuse TV teenuse LG, Samsungi ja veebiäppi React raamistikus. Sul on vähemalt 3 aastane kogemus tarkvaraarendajana ning oskad väga heal tasemel nii eesti kui ka inglise keelt.
Kandideeri
Tarkvara kvaliteedi spetsialist Sinu ülesandeks on Elisa Elamuse TV teenuse äppide manuaal- ja automaattestimine ning kvaliteedi eest vastutamine, sh planeerimine ja raportite esitamine. Scrum-meeskonna liikmena osaled Elamuse arendusprotsessis ja lisaks suhtled ka inglise keeles.
Kandideeri
Interaktsioonidisainer Sinu igapäevaseks tööülesandeks on Elisa Elamuse TV teenuse äppide kasutajamugavuse ja kasutajaliideste analüüs ning disainimine Figma keskkonnas. Lisaks valdad väga heal tasemel nii eesti kui ka inglise keelt.
Kandideeri
Android arendaja Sinu tööülesandeks on arendada Scrum-meeskonnas Elisa Elamuse TV teenuse Android äppi. Sul on vähemalt 3 aastane kogemus tarkvaraarendajana ning oskad väga heal tasemel nii eesti kui ka inglise keelt.
Kandideeri
Kandideeri kohe!Uusi tiimiliikmeid TV arendusse otsime kuni 2023 aasta lõpuni või kuniks uued tiimiliikmed leitud on. Sinu kandideerimise teekonna täpsem ajakava sõltub kandideerimise hetkest, kuid esmane tagasiside jõuab Sinuni vähemalt 2 nädala jooksul alates kandideerimisest.Tärniga (*) tähistatud väljade täitmine on kohustuslik.
Lisa CV või link LinkedIN profiilile*
Tingimused ja nõusolekud
Elisa tunnustused Kõik tunnustused
Äripäeva Top Telekom 2022
Top tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris
Peresõbraliku tööandja kuldmärgis
Eesti ihaldusväärseim tööandja 2022
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama