Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Üle õhu koduinterneti teenuspakettide tingimused

1. Liitumistasu üle õhu koduinterneti paketiga liitumisel on 3,5 € (kolm eurot ja viiskümmend senti) v.a juhul, kui klient liitub Elisaga numbriliikuvuse teel.

2. Üle õhu koduinterneti paketid on numbripõhise kuutasuga paketid.

3. Kuutasu arvestatakse paketiga liitumise või lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.

4. Kuutasu kehtib ka ajavahemikul, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud, st ta saab teenuseid kasutada ainult piiratud osas.

5. Paketivahetuskuul hakkavad uue paketi hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguskuupäevast.

6. Erandjuhtudel võib arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste eest arveldamine kanduda järgmisesse arveldusperioodi.

7. Kõikides üle õhu koduinterneti pakettides on võimalik käsitada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku ja SIM-kaarti seade toetab.

8. Kuutasu hõlmab üksnes eestisisest mobiilse internetiteenuse kasutust. Mobiilse interneti kasutamise kohta välismaal leiad lisainfot siit ning eritariifsete teenuste kohta siit.

9. Üle õhu koduinterneti pakettides on andmete allalaadimise kiirused vastavalt paketile kuni 15 Mbit/s (Lihtne koduinternet), kuni 50 Mbit/s (Praktiline koduinternet) ja piiramatu (Piiramatu koduinternet).

10. Üle õhu koduinterneti pakettides on andmete üleslaadimise kiirused vastavalt paketile kuni 3 Mbit/s (Lihtne koduinternet), kuni 20 Mbit/s (Praktiline koduinternet) ja piiramatu (Piiramatu koduinternet).

11. Üle õhu koduinterneti pakettide keskmised kiirused on vastavalt paketile 0,5 Mbit/s kuni 50 Mbit/s. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit .

12. Üle õhu koduinterneti pakettide Lihtne koduinternet, Praktiline koduinternet ja Piiramatu koduinternet puhul mobiilse andmesidemaht piiratud ei ole.

13. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks. Kui vajad üle õhu interneti paketti suurte andmemahtude edastamiseks või vastuvõtmiseks, soovitame ilma andmemahu piiranguta ja kiirusepiiranguta Piiramatut koduinternetti.

14. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.

15. Üle õhu koduinterneti paketid on mõeldud mobiilse andmeside kasutamiseks. Kui kasutad üle õhu interneti SIM-kaarti helistamiseks, maksab tavakõne 0,16 € / minut ning SMSi saatmine 0,1 €.

16. Üle õhu koduinterneti teenuspaketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketitingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin .

17. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

18. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.