Põhisisu algus
Üle õhu koduinterneti teenuspakettide tingimused

1. Üle õhu koduinterneti paketid on numbripõhise kuutasuga paketid. 

2. Kuutasu arvestatakse paketiga liitumise või lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule. 

3. Kuutasu kehtib ka ajavahemikul, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud, st ta saab teenuseid kasutada ainult piiratud osas. 

4. Paketivahetuskuul hakkavad uue paketi hinnad ja kuutasu kehtima paketivahetuse kuupäevast. 

5. Erandjuhtudel võib arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste eest arveldamine kanduda järgmisesse arveldusperioodi. 

6. Lihtne koduinternet, Praktiline koduinternet ja Piiramatu koduinternet pakettides on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku ja SIM-kaarti seade toetab. 

7. Lihtne koduinternet 5G, Praktiline koduinternet 5G, Võimas koduinternet 5G, Helikiirusel koduinternet 5G ja Piiramatu koduinternet 5G pakettides on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G; 4G ja 5G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku ja SIM-kaarti seade toetab. 

8. Kuutasu hõlmab üksnes eestisisest mobiilse internetiteenuse kasutust. Eritariifsete teenuste kohta leiad lisainfot siit. 

9. Üle õhu koduinterneti pakettides on andmete allalaadimise kiirused vastavalt paketile kuni 15 Mbit/s (Lihtne koduinternet; Lihtne koduinternet 5G), kuni 50 Mbit/s (Praktiline koduinternet; Praktiline koduinternet 5G), kuni 150Mbit/s (Võimas koduinternet 5G), kuni 500Mbit/s (Helikiirusel koduinternet 5G) ja piiramatu (Piiramatu koduinternet, Piiramatu koduinternet 5G). 

10. Üle õhu koduinterneti pakettides on andmete üleslaadimise kiirused vastavalt paketile kuni 3 Mbit/s (Lihtne koduinternet; Lihtne koduinternet 5G), kuni 20 Mbit/s (Praktiline koduinternet; Praktiline koduinternet 5G), kuni 30Mbit/s (Võimas koduinternet 5G), kuni 50Mbit/s (Helikiirusel koduinternet 5G) ja piiramatu (Piiramatu koduinternet, Piiramatu koduinternet 5G) 

11. Üle õhu koduinterneti pakettide keskmised kiirused sõltuvad valitud paketist. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit. 

12. Üle õhu koduinterneti pakettide Lihtne koduinternet, Lihtne koduinternet 5G, Praktiline koduinternet, Praktiline koduinternet 5G, Võimas koduinternet 5G, Helikiirusel koduinternet 5G, Piiramatu koduinternet ja Piiramatu koduinternet 5G puhul mobiilse andmeside maht piiratud ei ole. 

13. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks. 

14. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioriseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel. 

15. Üle õhu koduinterneti paketid on mõeldud mobiilse andmeside kasutamiseks. Kui kasutad üle õhu interneti SIM-kaarti helistamiseks, maksab Eestisisene tavakõne 0,163 € / minut, SMSi saatmine 0,102 €/tk ning MMSi saatmine 0,33 €/tk. 

16. Üle õhu koduinterneti teenuspaketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketitingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin. 

17. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras. 

18. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 22%. 

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!