Põhisisu algus
Internetipiletite tingimused

Päevapilet

1. Päevapilet kehtib alates aktiveerimise hetkest 24 h või kuni internetimahu täitumiseni.

2. Päevapiletiga kasutatav internetimaht vastavalt tsoonile on järgnev:

Tsoon 1 – päevapiletiga saab kasutada 1 GB internetti (hind 1,66 €);

Tsoon 2 – päevapiletiga saab kasutada 400 MB internetti (hind 8,33 €);

Tsoon 3 – päevapiletiga saab kasutada 150 MB internetti (hind 8,33 €).

Nädalapilet

1. Nädalapilet kehtib alates aktiveerimise hetkest 7 päeva (168 h) või kuni internetimahu täitumiseni.

2. Nädalapiletiga kasutatav internetimaht vastavalt tsoonile on järgnev:

Tsoon 1 – nädalapiletiga saab kasutada 3 GB internetti (hind 4,99 €);

Tsoon 2 – nädalapiletiga saab kasutada 1 GB internetti (hind 20 €);

Tsoon 3 – nädalapiletiga saab kasutada 500 MB internetti (hind 25 €).

Kuupilet

1. Kuupilet kehtib alates aktiveerimise hetkest 30 päeva (720 h) või kuni internetimahu täitumiseni.

2. Kuupiletiga kasutatav internetimaht vastavalt tsoonile on järgnev:

Tsoon 1 – kuupiletiga saab kasutada 5 GB internetti (hind 8,325 €);

Tsoon 2 – kuupiletiga saab kasutada 2 GB internetti (hind 30 €);

Tsoon 3 – kuupiletiga saab kasutada 1 GB internetti (hind 45 €).

3. Päeva-, nädala- ja kuupilet (edaspidi internetipilet) on tsoonipõhine teenus ning üks pilet on aktiivne kõigis tsooni kuuluvates riikides.

Näide 1: Kui maandud hommikul Müncheni lennujaamas Saksamaal, ostad Tsoon 1 päevapileti ning järgneva 24 h jooksul reisid sama tsooni teise riiki nt Austriasse, siis saad seda sama päevapiletit edasi kasutada ka Austrias (kuna mõlemad riigid asuvad samas tsoonis).

Näide 2: Kui maandud Shanghai lennujaamas Hiinas, ostad Tsoon 3 kuupileti ning järgneva 30 päeva jooksul reisid sama tsooni teise riiki nt Jaapanisse, siis saad seda sama kuupiletit edasi kasutada ka Jaapanis (kuna mõlemad riigid asuvad samas tsoonis).

4. Tsooni vahetumise korral ei rakendu automaatselt uue tsooni internetipilet.

Näide: Kui maandud Vantaa lennujaamas Soomes ja tellid vastavalt Tsoon 1 nädalapileti ning lendad järgmisel päeval edasi nt Venemaale, siis interneti tarbimiseks tuleb tellida Tsoon 2 internetipilet (kuna Soome ja Venemaa asuvad erinevates tsoonides). Samas, kui reisid paari päeva pärast tagasi Soome, saad reisi alguses Soomes tellitud Tsoon 1 nädalapiletit edasi kasutada (eeldusel, et Tsoon 1 nädalapiletis on mahtu alles ja naasmine Soome toimub 7 päeva jooksul).

5. Tsoonides nimetamata välisriikides, laevadel ja lennukites arvestatakse mobiilse interneti tasu mahupõhiselt. Vastava hinnakirjaga saab tutvuda siin.

6. Internetipileti puhul on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G kui ka 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt sellest, millist võrku seade toetab ja millist SIM-kaarti kasutab.

7. Internetipileti tasu ei sisalda kõnesid ega sõnumeid välismaal. Tutvu välisoperaatorite kõne ja sõnumite hinnakirjaga siin .

8. Elisa teavitab klienti lähenevast internetimahu täitumisest ning täitunud internetimahust ja piirangu seadmisest SMSi vahendusel kasutaja mobiilinumbrile.

9. Internetipileti aegumisel või mahu täitumisel on kliendil võimalik tellida uus internetipilet. Kliendile saadetakse SMS otselingiga Elisa iseteenindusse pileti tellimise lehele.

10. Internetipileti tasu lisandub jooksva kuu teenuste arveldusse, mille osas esitatakse arve järgmise kuu alguses.

11. Internetipilet ei ole ette nähtud andmete üles- ega allalaadimiseks P2P- (kasutajalt kasutajale, ingl peer-to-peer) või M2M-meetodil (seadmelt seadmele, ingl machine-to-machine).

12. Internetipileti kasutamisel kohustub klient järgima lisaks käesolevatele tingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin ning Elisa poolt kohaldatavaid Roaming-teenuste kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin .

13. Elisal on õigus internetipileti tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

14. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks

Elisa Eesti juhib tähelepanu, et eelkõige Euroopa Liidus interneti kasutamisel on kliendil võimalik, sõltuvalt riigist kus klient kavatseb mobiilset internetti tarbida ning sõltuvalt kliendi poolt tarbida kavatsetavast mobiilse interneti mahust, valida omale sobiv tariifiskeem, otsustades kas regulatiivsetel alustel rakendatava mahupõhise interneti rändlustariifi kasuks või valida alternatiivselt päevapiletil, nädalapiletil või kuupiletil põhinev tariifiskeem. Kliendil on võimalik vastav valik määrata ning seda muuta Elisa klienditeeninduskanalite kaudu, Elisa poolt roaming-teenuste kohta saadetavas SMS teavitussõnumis valikut tehes. Euroopa Liidus regulatiivselt rakenduva internet välismaal hinnakirja kohasest mobiilse interneti tarbimisest saad täpsemalt lugeda siin.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!