Põhisisu algus
  • Antud teenus on aegunud.

Pere Ekstra

Pere Ekstra kõnepakett on soodsaim ja mugavaim lahendus perele kus mobiilikasutajaid rohkem kui üks.

Sarnaselt teiste Elisa kõnepakettidega on ka perelahenduste loomisel arvestatud eelkõige klientide mobiilikasutuse harjumustega.

Elisa perepakette võid julgelt teistele eelistada, sest:

  • Pakettides kehtib tervele perele üks ja ühine miinimumarve mille eest saab rääkida ning teisi Elisa teenuseid kasutada. Kuna miinimumarve on summa mis alati tasuda tuleb, vali kõnepakett just sõltuvalt sellest kui aktiivsed mobiilikasutajad Sinu pere liikmed on. Kui teie ühine mobiiliarve tõotab tulla 300 krooni piires vali pakett Pere Ekstra 300, kus kehtib miinimumarve summas 300 krooni. Kui olete aktiivsemad mobiilikasutajad, vali suurema miinimumarvega pakett, sest nii võidate oluliselt kõneminuti hinnas.
  • Pere kõnepaketiga saab liita kuni 5 numbrit nii, et kõik liitumislepingud on sõlmitud ühe inimese nimele.
  • Pere kõnepaketiga saab siduda ka 4 Zen kõnekaardi numbrit - nii maksab Zen kõnekaardi kasutaja perepaketi kasutajatele helistades kõneminuti eest vaid 25 senti, perepaketi kasutajad aga helistavad Zen kõnekaartidele täiesti tasuta.

Elisa perepaketis saab olla ka vaid üks telefoninumber. Paketiga saab esialgu liituda vaid üks mobiilinumber ning seejärel teised pereliikmed juurde tuua; teiste liikmete lahkumisel ei ole ka paketivahetus kohustuslik (juhul kui selline olukord peaks näiteks ajutine olema).

Среда, в которой ты можешь смотреть смарт-телевидение, зависит от того, какую ТВ-услугу ты используешь.
Новый Elisa ElamusПодключения с 10.08.2021Смотреть
Более старые TV-услугиПодключения до 10.08.2021Смотреть