Põhisisu algus

Milline on parim nutikell lapsele?

03.06.2022

Kuidas valida esimest nutikella lapsele? Kas ka sinu huulil on see küsimus nüüd, kui suvi on ees ja lapsed on palju omapäid? Samas kaugel see sügis ja koolgi on eks?

Miks üldse on vaja lapsele nutikella?

Kas sul on olnud tunnet, et sekundid venivad justkui tunnid, aeg läheb ja läheb aga lubatud kohas ja kellaajal last ei ole? Päris ebameeldiv tunne, kas pole. Peas tiirleb tuhandeid mõtteid. Sageli ei ole need mõtted rõõmsa (ja roosad) vaid pigem käib su peast läbi tuhandeid tundeid ja küsimusi „Mis temaga küll juhtunud on?!“. Lõpuks ta küll saabub, ja kõik on hästi, kuid me ei taha seda tunnet enam kunagi kogeda, eks?

Siin tulebki mängu laste nutikell. Laps on kursis kellaajaga, sina tead täpselt, kus ta viibib! Kui tal läheb kauem, saab ta sulle helistada; on laagris ja tunneb sinust puudust – teeb videokõne. Kõike seda ja rohkemgi veel pakub sulle GPS-iga laste nutikell.

Kuidas valida parim nutikell lapsele?

Kui juba laste nutikell, siis olgu tal just kõik need funktsioonid, mida sinul vaja on! Mida siis laste nutikella valimisel silmas pidada? Siin on vaid mõned peamised mõtted, millele mõelda!

  1. Kas soovid lapse südamerahuga õue/sõbra juurde/ kooli saata? Vastasid jah? Siis on oluline, et sul oleks GPS-iga laste nutikell.
  2. Kas sul on aega pidevalt silma peal hoida, mis piirkonnas lapse viibib? Ei? Vali nutikell, millel on peal automaatsed turvatsoonid, mis teavitavad sind, kui laps sisenes/väljus sinu poolt ette seatud piirkonnast. NB! Isegi välismaal!
  3. Su laps ei ole müürilill vaid armastab tegutseda? Nii on, eks 😊 Vastupidavus on siinkohal märksõna! Kell peab olema vastupidav - lapsed suudavad üllatada. Seega kindlasti uuri, kui tugeva korpuse ja ekraaniga välja valitud nutikell on.
  4. Maja taga lomp ja lombi sees on pori, ütle ema miks ma minna ei tohi…? - Kas tuleb tuttav ette? Kummikud on jalas lapsel, mitte tema kellal! Rääkimata siis veel sellest, et kellel on aega ühe vette pommi hüppamise ajal kella käelt ära võtta?! Veendu, et kell on vee- ja pritsmekindel!

Aku kestvus, videokõned, kella kaal ja mõõdud, kalkulaator, sõprade lisamine, lapsele meelepärane taustapilt, kolmekordne lokaliseerimine… Neid funktsioone on veel mitmeid! Seega vali hoolikalt, milline võiks olla parim nutikell sinu lapsele!

Sooviksid abi selle kõige õigema laste nutikella valimisel?

Ootame sind 16. juuni (neljapäev) õhtul kell 19 Elisa Eesti Facebooki, kus toimub Elisa Live Shopping! Ära pelga, tegemist ei ole järjekordse ostule õhutamise katsega. Selle asemel sooviksime sind hoopis laste nutikella valimisega rohkem kurssi viia! Võib-olla selgub hoopis, et sinu perre ei olegi seda vaja! Ja ka see on meie arust täiesti okei tulemus!

Mida me teeme Elisa Live Shopping üritusel?

 

  1. Anname soovitusi ja nippe laste nutikella valimiseks
  2. Elisa ekspert vastab kõikidele sinu küsimustele
  3. Kui sul tekib siiski soetamise soov, pakume sulle erisoodustusi!
  4. LOOSIME Myki 4 laste nutikella ja 12 kuud Elisa Põnniradari teenust kõikide vahel, kes küsivad küsimusi.

Pane end kindlasti kirja, ka siis, kui sa ei ole hetkel veel kindel, kas oled sel õhtul lastega õues või on sul vaba hetk!

Liitu üritusega Elisa Eesti Facebooki üritusel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!