Põhisisu algus

Elisa originaalsarjad „Tulejoonel“ ja „Valguses ja varjus“ pälvisid üheksa EFTA nominatsiooni

24.08.2021

Täna välja kuulutatud Eesti filmi- ja teleauhindade nominatsioonide hulgast noppisid Elisa originaalsarjad teiste seas ka mitu parima telesarja ning parima sarjanäitleja nominatsiooni. Samuti pälvisid nominatsioonid sarjade „Tulejoonel“ ja „Valguses ja varjus“ stsenarist Martin Algus ja režissöör Ergo Kuld.

Värskelt avalikustatud Eesti filmi- ja teleauhindade nominentide hulgast pälvisid Elisa originaalsarjad kokku üheksa nominatsiooni kuues erinevas kategoorias. „On suur au pälvida kõnekaid nominatsioone juba teist aastat järjest. Möödunud Covidi-aastaga kaasnenud keerulised olud seadsid sarjade tootmisele mitmeid takistusi, kuid rõõm on näha, et kõige kiuste tunnustas mainekas EFTA žürii Elisa originaalsarju, nende tegijaid ja tohutult andekaid näitlejaid,“ sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili .

Elisa originaalsari „Valguses ja varjus“ nomineeriti parima telesarja auhinnale ja lisaks pälvis stsenarist Martin Algus sarja eest aasta sisulooja nominatsiooni. Sarja näitlejad Epp Eespäev ja Mirtel Pohla nomineeriti parima naisnäitleja kategoorias.

Teine originaalsari „Tulejoonel“ pälvis nominatsiooni nii parima telesarja kui aasta uue tulija kategoorias. Sarja režissöör Ergo Kuld nomineeriti aasta vormilooja kategoorias, lisaks pälvisid sarjas näitlemise eest parima meesnäitleja nominatsiooni Kaspar Velberg ja Marko Matvere.

Vaata Elisa originaalsarja "Tulejoonel"

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!