Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Tulejoonel
EE 2020
Krimi
EE
Elisa kodumaine originaalsari „Tulejoonel“ räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist, kellest saab pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidev pommimees. Nähtav ainult Elisa Elamuse Huubis! Vaata sarja
Osatäitjad
Ergo Kuld
Režissöör
Kaspar Velberg
Marko Matvere
Sten Karpov
Mait Malmsten
Saara Pius
Liis Lass
Hooajad 1
„Tulejoonel“ on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad tänapäevased teemad. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Pealtnäha sõbralik ja rahumeelne vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kaspar Velberg. Sari linastus esimest korda PÖFF-il 2020. aastal ja on nähtav eksklusiivselt Elisa Elamuse Huubis.
Episoodid
H1 O1 Tulejoonel "Garaaž"
H1 O2 Tulejoonel "Kasvuhoone"
H1 O3 Tulejoonel "Suvila"
H1 O4 Tulejoonel "Veranda"
H1 O5 Tulejoonel "Panipaik"
H1 O6 Tulejoonel "Elutuba"
Elisa originaalsarja „Tulejoonel“ täispikk treiler
Auhinnad
Elisa originaalsari „Tulejoonel“ on tipptasemel teostatud põnevik, milles kassi ja hiirt mängivad ühed andekamad eesti näitlejad – tulejoonel on vastamisi Marko Matvere ja Kaspar Velberg.
2021. aasta EFTA filmiauhindade jagamisel pärjati „Tulejoonel“ seriaalis kaasa teinud Kaspar Velberg parima sarjas osalenud meesnäitleja tiitliga.
HUUB
Tutvumishind 1 €
2.99 € /kuus
Huubist leiad tundide viisi põnevaid seriaale ja Elisa eksklusiivsarju, mida mujalt ei näe. Sinu päralt on ka lai valik filme. Naudi telerist või nutiseadmest!

Kui sa Huubi veel proovinud pole, kasuta sooduskoodi HUUB ja järgmise kuu lõpuni on kuutasu sulle 1 €. Pakkumine kehtib üksnes Väikse või Suure TV-paketiga liitudes. Tutvu tingimustega siin.
Vaata lähemalt