Põhisisu algus
Tulejoonel
EE 2020
Krimi
EE
Elisa kodumaine originaalsari „Tulejoonel“ räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist, kellest saab pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidev pommimees. Nähtav ainult Elisa Elamuse Huubis! Vaata sarja
Osatäitjad
Ergo Kuld
Režissöör
Kaspar Velberg
Marko Matvere
Sten Karpov
Mait Malmsten
Saara Pius
Liis Lass
Hooajad 1
„Tulejoonel“ on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad tänapäevased teemad. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Pealtnäha sõbralik ja rahumeelne vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kaspar Velberg. Sari linastus esimest korda PÖFF-il 2020. aastal ja on nähtav eksklusiivselt Elisa Elamuse Huubis.
Episoodid
H1 O1 Tulejoonel "Garaaž"
H1 O2 Tulejoonel "Kasvuhoone"
H1 O3 Tulejoonel "Suvila"
H1 O4 Tulejoonel "Veranda"
H1 O5 Tulejoonel "Panipaik"
H1 O6 Tulejoonel "Elutuba"
Elisa originaalsarja „Tulejoonel“ täispikk treiler
Auhinnad
Elisa originaalsari „Tulejoonel“ on tipptasemel teostatud põnevik, milles kassi ja hiirt mängivad ühed andekamad eesti näitlejad – tulejoonel on vastamisi Marko Matvere ja Kaspar Velberg.
2021. aasta EFTA filmiauhindade jagamisel pärjati „Tulejoonel“ seriaalis kaasa teinud Kaspar Velberg parima sarjas osalenud meesnäitleja tiitliga.
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
SUVI24
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Vaata lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!