Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Kampaania "Nett + Tahvel" tingimused
 1. Kampaania „Suhtlejale tahvel 2022“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 11.04.2022 kuni 30.04.2022 või kuni tahvelarvuteid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaammaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes liituvad Kampaania perioodil Suhtleja paketiga (edaspidi Teenuspakett) ning sõlmivad osamaksetega vara müügilepingu SAMSUNG GALAXY TAB A8 32GB LTE (edaspidi Seade) ostmiseks. Edaspidi kampaanias osaleja nimetatud ka kui Klient.
 5. Kampaanias osalejad saavad Seadme sissemaksega 0 €, Seadme osamaksetest soodustust 9,96€ kuus maksimaalselt 24 kuu vältel ning Teenuspaketi kuutasust soodustust 3,01€ kuus maksimaalselt 24 kuu vältel (edaspidi Soodustus).
 6. Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel. Kampaanias osalejad kohustuvad jälgima Osamaksetega vara müügilepingus sätestatud tingimusi.
 7. Soodustus kaotab kehtivuse:
   • kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
   • kampaanias osaleja poolt Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud liitumislepingu lõppemisel või muutmisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
   • osamaksetega vara müügilepingus sätestatud tingimustel.
 8. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.