Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
„Vali tahvel kooli 0-ga“ PAKKUMISE TINGIMUSED
 1. Kampaania „ Vali tahvel kooli 0-ga “ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 1.09.2022 kuni 30.09.2022 või kuni tahvelarvuteid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Elisa on kehtestanud kampaania läbiviimise korra käesolevate reeglitega ja kampaania reklaammaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes on vähemalt 18-aastased, kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud internet arvutis ja tahvlis teenuse lepingut ja kes liituvad Kampaania perioodil Suhtleja paketiga (edaspidi Teenuspakett). Edaspidi kampaanias osaleja nimetatud ka kui Klient.
 5. Kampaanias osalejad saavad valida ühe järgnevast:
  1. SAMSUNG GALAXY TAB A8 32GB LTE (edaspidi Seade) sissemaksega 0 € ja Seadme osamaksetest soodustust 9,54 € kuus (edaspidi Soodustus) maksimaalselt 24 kuu vältel (edaspidi Soodusperiood). Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
  2. NOKIA T20 10,4 LTE 4+64GB (edaspidi Seade) sissemaksega 0 € ja Seadme osamaksetest soodustust 8,71 € kuus (edaspidi Soodustus) maksimaalselt 24 kuu vältel (edaspidi Soodusperiood). Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 6. Osamaksetega vara müügilepingu lõppemisel tuleb tasuda antud hetkeks Seadme eest tasumata soodustuseta osamaksed.
 7. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi);
  2. kui kampaanias osaleja Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles vähemalt ühe punktis 4 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, vahetab vähemalt ühe punktis 4 nimetatud Teenuspaketi teise teenuspaketi vastu, peatab vähemalt ühe punktis 4 nimetatud Teenuspaketi kasutamise või Klient rikub Liitumislepingut;
  3. kui Klient lõpetab ennetähtaegselt osamaksetega vara müügilepingu.
 8. Liitumislepingu lõpetamine ei muuda osamaksetega vara müügilepingu kehtivust.
 9. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 10. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on Elisa Kodulehel.
 11. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 12. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse