Põhisisu algus
KAMPAANIA "KODUINTERNET 3 KUUD POOLE HINNAGA" TINGIMUSED
 1. Elisa Teleteenused AS registrikoodiga 10069659 ja Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi koos nimetatud Elisa) korraldavad ajavahemikul 01.06-31.08.2022 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega „Koduinternet suveks 3 kuud poole hinnaga“ (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 3. Pakkumises saavad osaleda ja pakkumine kehtib üksnes eraisikust klientidele (edaspidi Klient), kes on vähemalt 18-aastased ja kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud Elisa interneti teenuse lepingut.
 4. Kampaanias osaleja, kes sõlmib liitumislepingu „Lihtne koduinternet“, „Praktiline koduinternet“, „Piiramatu koduinternet“, „Internet S“, „Internet M“, „Internet L“ , „Internet XL“, „Internet XXL“, „Lihtne koduinternet 5G", „Praktiline koduinternet 5G", „Võimas koduinternet 5G" või „Helikiirusel koduinternet 5G" (edaspidi Teenuspakett) kasutamiseks, saab Teenuspaketi 3 kuud (st liitumiskuu + 3 kuud) soodustusega -50% hinnakirjajärgsest hinnast (edaspidi nimetatud  Soodustus).
 5. Teenuse tellimisel soodustingimustel tuleb kasutada sooduskoodi SUVI50 Kui Klient sooduskoodi ei sisesta, siis kampaaniapakkumine ei rakendu!
 6. Soodustus kehtib 3 kuud (st liitumiskuu + 3 kuud, edaspidi Soodusperiood) ning Soodusperioodi lõppemisel jätkub Teenuspaketi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel.
 7. Juhul, kui Klient Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles punktis 4 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, muudab Soodusperioodil Liitumislepingus toodud Teenuspaketti, peatab teenuste kasutamise või teenust piiratakse Kliendist tuleneva asjaolu tõttu, siis Soodustus kaotab kehtivuse lepingu peatamise, lõpetamise või muutmise kalendrikuu esimesest kuupäevast.
 8. Kampaaniapakkumist ei saa kombineerida koos teiste Elisa koduinterneti liitumispakkumistega.
 9. Liitumislepingu lõpetamine ei muuda osamaksetega vara müügilepingu kehtivust.
 10. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on leitavad Elisa Kodulehelt.
 11. Klient loetakse Kampaania pakkumisega nõustunuks juhul, kui Klient on allkirjastanud Liitumislepingud.
 12. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu.
 13. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 14. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 15. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama