Põhisisu algus
Kampaania "Kasuta Elisa FIXi ja võida elektritõukeratas!" tingimused Elisa Eesti AS’i kampaania korraldamise tingimused
 1. Kampaania korraldab Elisa Eesti AS (edaspidi Korraldaja) (registrikood 10178070, aadress Sõpruse pst 145, 13417 Tallinn).
 2.  Kampaania raames loositakse kõigi nende Klientide vahel, kes saadavad kampaaniaperioodil seadme FIX hooldusesse, toovad ise FIX esindusse kohale või helistavad FIX kõnekeskusesse, välja üks Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Auhinna väärtus 459 eurot.
 3.  Kampaania kestab ajaperioodil 16.05.2022-16.06.2022.
 4.  Kampaanias võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad füüsilised isikud (edaspidi Kampaanias osaleja) välja arvatud Elisa Eesti AS-i ja Elisa Teleteenuste töötajad.
 5.  Kampaanias osaleja kinnitab esitatud andmete vastavust Korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud tingimustele enda soovi osaleda kampaanias ja nõustub Korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 6.  Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eesti territooriumil.
 7.  Kampaania võitja nimi avaldatakse Elisa Eesti Facebooki või Instagrami lehel isikustamata kujul (eesnime esimene täht ja perekonnanimi).
 8.  Kampaaniavõitjaga võetakse ühendust hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist telefoninumbri või e-maili kaudu.
 9.  Auhinna kättesaamiseks võtab Korraldaja võitjaga ühendust ning seejärel lepitakse kokku võidu üleandmise üksikasjad.
 10.  Juhul, kui Korraldaja on saanud võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud auhinna väljastamise aja ja koha, kuid sellest hoolimata auhinna võitja ei tule auhinnale järgi, loobub auhinnast teavitamisel või ei esita Korraldajale piisavalt dokumente, mis kinnitaks tema isikut, hoiab Korraldaja auhinda alles kaks nädalat. Selle aja möödumisel kaotab võitja õiguse auhinnale ja Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata.
 11.  Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Korraldaja ei kompenseeri.
 12.  Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.
 13.  Välja loositud auhinnaga ei kaasne tähtajalist kohustust ega muid kohustusi.
 14.  Korraldajal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest sotsiaalmeedia vahendusel.
 15.  Tingimuste olulisel rikkumisel või kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Kampaania igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest kohe sotsiaalmeedia või Elisa kodulehe vahendusel.
 16.  Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil sisestatud andmete korraldajale mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine või korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada, mis ei ole tingitud korraldaja süüst) ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 17.  Korraldajal on õigus eemaldada kampaaniast kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta tingimustele.
 18.  Kampaaniaga seotud pretensioonid palume saata aadressile info@elisa.ee.
 19.  Elisa töötleb kampaanias osalejate isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, mis on leitavad siit.
 20.  Elisa kustutab kampaanias osaleja isikuandmed kuu aja jooksul loosimisest.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!