Põhisisu algus
Kampaania „Bitdefender Total Security kaheks kuuks tasuta“ tingimused
 1. Kampaania "Bitdefender Total Security kaheks kuuks tasuta" (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub ajavahemikus 01.04.2023 kuni 01.11.2023 (k.a) (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud nendes kampaania tingimustes ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias saavad osaleda kõik Elisa uued ja praegused füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes liituvad Kampaania perioodil Bitdefender Total Security teenusega (edaspidi Teenus).
 5. Kampaanias osaleja saab Teenusega liitudes kasutada Teenust kahe kalendrikuu jooksul tasuta (edaspidi Soodustus). Soodustus kajastub teenusarvel miinuskirjena.
 6. Soodustus kehtib liitumiskuul ja sellele järgneval kahel kalendrikuul. Näiteks liitudes teenusega novembri keskel, kehtib soodustus novembris pool kuud, terve detsembri ning jaanuari kuu kuu.
 7. Ühel Teenusel saab olla üks Soodustus korraga.
 8. Soodustuse kehtivuse lõppedes jätkub Teenus hinnakirjajärgse tasuga vastavalt kas 2,49 € või 3,49 € kuus (sõltuvalt seadmete arvust, millele Teenus on tellitud).
 9. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 10. Elisal on õigus Kampaania katkestada vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 11. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda Elisa kodulehel.
 12. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste korral on võimalik pöörduda Elisa klienditeenindusse: kodulehe vahendusel vestlusroboti Annika poole, helistades numbril 6 600 600 või külastades lähimat Elisa esindust.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama