Põhisisu algus
Kampaania tingimused
 1. Kampaania korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10069659 (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub vahemikus 15.09.2023 kuni 31.10.2023 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates tingimustes ja on kõigile osalejatele järgimiseks kohustuslik.
 4. Kampaanias saavad osaleda üksnes eraisikud, kes on vähemalt 22-aastased ning kelle maksekäitumine võimaldab seadme ostmiseks vajaliku osamaksetega vara müügilepingu sõlmimist. Elisa lähtub krediidikontrolli tegemisel Elisa krediidipõhimõtetest, mis on Elisa kodulehel.
 5. Kampaanias osaleja saab osta Apple iPhone 13 128 GB (edaspidi Kampaanias osalev Seade) soodustingimustel lõppsummas 519 € (tavahind 749 €). See tähendab, et Elisa lisab Kampaanias osalevale Seadmele igakuise osamakse soodustuse suuruses 21,625 € (edaspidi Soodustus), mis kajastub Kampaanias osaleja teenusarvel miinuskirjena.
 6. Soodustingimused kehtivad järgmistel juhtudel:
  1. Kampaanias osaleja toob oma mobiilinumbri(d) teise sideoperaatori võrgust Elisa võrku ja liitub ühega Ulme seeria teenuspakettidest, mille kuutasu on alates 25 € ning
  2. sõlmib Kampaanias osaleva Seadme omandamiseks 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu, mille igakuise osamakse suurus on 10 € kuus.
 7. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. vastavalt osamaksetega vara müügilepingus toodud tingimustele;
  2. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi.
 8. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 9. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda Elisa kodulehel.

 

Elisa

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!