Põhisisu algus
„Elisa Huub 3 kuud ühe kuu hinnaga 4,99 €“ pakkumise tingimused
 1. Elisa Eesti AS registrikoodiga 10069659 (edaspidi Elisa) korraldab ajavahemikus 01.06-31.08.2023 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega „Elisa Huub 3 kuud ühe kuu hinnaga 4,99 €“ (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mille järgimine on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslik.
 3. Pakkumine kehtib üksnes eraisikust klientidele (edaspidi Klient), kelle nimel ei ole ja ei ole viimase 1 kuu jooksul olnud Elisa Huubi teenust.
 4. Kampaanias osaleja, kes tellib Elisa Huub teenuse (edaspidi Teenus) ja kasutab sooduskoodi SUVI23, saab Elisa Huubi kasutada 3 kuud (tellimiskuu + 3 kuud) ühe kuu hinnaga (edaspidi nimetatud Soodustus). Kui Klient sooduskoodi ei sisesta, siis kampaaniapakkumine (st Soodustus) ei rakendu!
 5. Soodustusega Teenuse tellimisel rakendub teenuse kuutasu 4,99 € esimesel kuul täies ulatuses sõltumata päevade arvust, mil teenus on aktiveeritud.
 6. Soodusperioodi lõppemisel jätkub Elisa Huub hinnakirjajärgse kuutasu alusel (Elisa Huub 4,99 €/kuus).
 7. Soodustus ei kehti Populaarne Elamus ja Pere Elamus TV-teenuspakettidega, kuna Elisa Huub sisaldub juba eeltoodud põhiteenuspakettide kuutasus.
 8. Kampaaniat ei saa kombineerida koos teiste Elisa Huubi pakkumistega.
 9. Juhul, kui Klient Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles Teenuse kasutamiseks sõlmitud liitumislepingu või teenust piiratakse Kliendist tuleneva asjaolu tõttu, siis Soodustus kaotab kehtivuse lepingu lõpetamise või piiramise kalendrikuu esimesest kuupäevast.
 10. Juhul, kui Klient lõpetab Kampaaniaperioodil tellitud Teenuse ning soovib seejärel Kampaaniaperioodil uuesti Teenusega liituda, siis Teenuse teistkordsel tellimisel Soodustus ei jätku.
 11. Teenuse kohta kehtivad detailsed teenustingimused on leitavad Elisa kodulehelt.
 12. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu.
 13. Võimalike mitmetimõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 14. Elisal on õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 15. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!