Põhisisu algus
Elisa kampaania tingimused
 1. Kampaania korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10069659 (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub ajavahemikus 01.06. – 30.09.2023.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate tingimustega ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on Kampaanias osalejale (edaspidi Osaleja) kohustuslikud.
 4. Kampaanias saavad osaleda kõik juriidilisest isikust Elisa uued ja olemasolevad kliendid.
 5. Elisa uus klient saab kampaaniaga liituda juhul, kui:
  1. Sisestab „Liitu Elisaga“ lehele oma ettevõtte nime, registri koodi ja kontaktnumbri ning toob oma mobiilinumbri(d) teise sideoperaatori võrgust Elisa võrku. Kampaanias osalevad ka kliendid, kes toovad teise sideoperaatori võrgust numbrid Elisa võrku otsemüügi teel.
 6. Elisa olemasolev klient saab kampaaniaga liituda juhul, kui:
  1. Kasutab kampaania toimumise perioodil Äripakette või;
  2. Vahetab kampaania toimumise perioodil kasutatava teenuspaketi Äripaketi.
 7. Klientide vahel loositakse välja Apple Watch Series 8 GPS+Cellular 45mm Aluminium Case, Sport Band. Võitja saab nutikellaga kaasa 6-kuuks tasuta MultiSIM teenuse.
 8. Loosimine toimub 11.10.2023 aadressil Sõpruse pst. 145 elektroonilisel viisil. Loosimise juhuslikkuse tagab juhunumbri generaator (NB! Teenus peab olema ühendatud või mobiilinumber peab jõudma Elisa võrku hiljemalt 06.10.2023).
 9. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Elisa ei kompenseeri.
 10. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.
 11. Kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 3 tööpäeva jooksul alates loosimisest, on Elisal õigus loosida välja uus võitja.
 12. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!