Elisa soovitab

Elisa Raamat

Kui oled äpi alla laadinud, telli teenus iseteeninduses: esimesed 14 päeva on TASUTA, pärast seda 8,99 € kuus.

Elisa Raamat

Enam kui 2200 eestikeelset teost, mida saad ühe ja sama kuutasu eest lugeda nii palju kui jaksad, just siis, kui ise soovid. Seejuures pole üldse tähtis, et oleksid Elisa klient: äpp on avatud kõikidele.

Laadi alla e-raamatu äpp
Google Play

Klaaslinn

  • *
  • *
  • *
  • *
  •  
Cassandra Clare - Klaaslinn
Tutvustus
Cassandra Clare’i sarja „Surmav arsenal” kolmanda raamatu „Klaaslinn” tegevus leiab aset varjuküttide iidsel kodumaal, pastoraalses Idrises ja selle kaunis pealinnas Alicantes, kus aeg näikse olevat peatunud: hõbedaselt hiilgavate deemonitornide mõju ei lase seal kasutada telefoni ega mootorsõidukeid.
Tuhat aastat tagasi oli ingel Raziel pannud Idrises oma verega aluse rassile, kes pidi hoidma sellest maailmast eemale deemonid, ent võimuihast hullunud Valentine Morgenstern kavatseb just nende abil valla päästa sõja, et hävitada kõik allilmlased, keda ta maniakaalselt vihkab, ning ühtlasi varjukütid, kes keelduvad talle truudust vandumast.
Esimestes raamatutes põimitud suhete kangasse lisandub uusi mustreid; lõimelõngu katkestatakse ja sõlmitakse uuesti. Osa saladusi näib lahenevat, aga kas päevavalgele tuleb kogu tõde või kas seda ongi alati tarvis?

"Klaaslinnaga" jõuab Cassandra Clare'i osavalt romantikat ja põnevust segav gootilike sugemetega linnafantaasia sari "Surmav arsenal" poole peale, kuid lahendus, mis veel äsja tundus käeulatuses, nihkub aina kaugemale. Püüdes päästa oma ema ja aidata sõpru, on Clarissa on sunnitud minema Klaaslinna, mis võib tähendada talle surma. Olukorras, kus usaldada ei saa isegi venda ja algaja varjukütt on sunnitud abi otsima võõrastelt, seisavad Clarissa ees rasked valikud. Mitmed vastamata jäänud küsimused leiavad ootamatud lahendused ning lugu teeb nii jahmatavaid pöördeid, et lugeja võib olla sunnitud oma senise arvamuse nii mõnestki tegelasest täielikult ümber hindama.
Sash Uusjärv
Aasta
2013
Kategooria
Kirjastus
Varrak

Raamatu otsimiseks sisesta märksõna, autor või pealkiri

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.