iPhone 8 Plus 5.5-tolline ekraan Osta
iPhone 8
iPhone 8 4.7-tolline ekraan Osta

iPhone 8 ja 8 Plus on nutiseadmete uue ajastu teenäitajad. Sinu ees on telefonid, milles on ühinenud ilu ja erakordne intelligents.

Kaunis disain, vankumatu tugevus

Uus elegantne klaaskorpus on nutitelefonide maailma tugevaim. Imetlusväärse vastupidavuse tagavad laserkeevitatud teras ja alumiiniumist raam. Kaasaegsele tehnikale kohaselt on telefon tolmu- ning niiskuskindel.

Intelligentsem kui kunagi varem

A11 Bionic on võimsaim ja kiireim aju, mida nutitelefonidesse eales pandud. Liitreaalsuse rakenduste jaoks avab uue ajastu eriti kiire graafikaprotsessor. iOS 11 operatsioonisüsteem õpib Sinu eelistusi tundma ning kasutab ära kogu telefoni tehnilise võimekuse.

Tippkvaliteediga pilt maailma parima kaameraga(iPhone 8 Plus)

Võimekas topeltkaamera toob Sinuni unikaalse portreevälgu ja -režiimi, mis tagavad eriti terava fookuse ja loomuliku taustaga portreefotod. Lainurk- ja teleobjektiivi läätsede abil suumid sisse või välja – just nii nagu tarvis.

Tulevik on juhtmevaba

Ja ka sina ei vaja enam telefoni laadimiseks tülikaid kaableid, sest iPhone 8 jätab vana laadimistehnoloogia minevikku. Vajadusel on Sinu päralt laadimiskeskused tuhandetes hotellides, lennujaamades ja kohvikutes üle maailma.

Värvid ja heli, mis ei jää märkamata

Telefonid iPhone 8 ja 8 Plus on Retina HD ekraaniga, mis oskab end ümbritseva valgusega kohandada. Naudi rikkalikku pilti, mis on silmasõbralik ja nähtav iga nurga alt. Täiustatud stereokõlarid on eelkäijaist 25% valjemad ning mängivad nauditavalt sügavaid basse.