iPhone 7 5.5-tolline ekraan Osta
iPhone 7 Plus 4.7-tolline ekraan Osta

Väärt telefon täiuslikkust hindavale inimesele. Detailideni täiustatud mudel, millel on muljetavaldavad uuendused. Moodsalt õhulise disaini all on tugeva korpusega võimekas telefon.

Elegantne disain ja uus avakuva nupp

Stiilne mattviimistlus püüab pilke ja kutsub puudutama. Uus Taptic-mootoriga avakuva nupp on kiire reageerimisega ning suhtleb sinuga omal nutikal moel, andes vajutamisel täpset tagasisidet. Tärne lisab pritsme-, tolmu- ja veekindlus.

Professionaalne kvaliteet kahe 12-megapikslise kaameraga (iPhone 7 Plus)

Kahekordse optilise suumi ning kuni kümnekordse digitaalse suumiga saad jäädvustada suurepärase kvaliteediga fotosid ja videoid.

Täiesti uued kaamerad koostöös värvikama ekraaniga

Sinu käsutuses on uusim kaamerasüsteem, mis annab fotodele detailirikkamad ja elutruumad värvid. Kuni 25% eredam Retina HD-ekraan ja selle lai värviskaala muudavad fotod elamuslikumaks kui kunagi varem. Ekraani sisseehitatud välguga Retina Flash saab teha suurepäraseid autoportreesid ka väheses valguses.

Kaasahaarav heli

Nauditava kvaliteediga stereokõlarid, mis esitavad heli kaks korda valjemini kui eelmisel iPhone’i mudelil.

iOS 10 tuttav kasutusmugavus uute võimalustega

Olulisi hetki saad nüüd taaselustada funktsiooniga Memories, mis suudab rühmitada parimad fotod ja videod filmi Memory Movie.

Suurem jõudlus ja pikema kasutuseaga aku

A10 Fusioni kiibil on nelja tuumaga protsessor, mis muudab iPhone 7 veelgi võimsamaks ning tõhusamaks. Seni pikim aku kasutusiga iPhone’il – iPhone 7 aku peab vastu kuni kaks tundi kauem kui iPhone 6S aku.