iPhone X
iPhone X

Apple iPhone X on murranguliselt uudne telefon, millega avad ukse tulevikumaailma. Kui Sulle meeldib unistada suurelt, siis ole valmis nutielamusteks, mis ületavad kõik seni kogetu!

Osta

Kõikehõlmavalt SUUR ekraanTelefon, mis koosneb ainult ekraanist

iPhone X-i kumer 5,8-tolline OLED ekraan lausa haarab Sind endasse. Erakordselt kirkad ja tõetruud värvid loovad eheda reaalsuse. Sa naudid kõike, mida telefonis teed, täiesti uudsel moel!

Uue ajastu intelligentsus

Elegantsele disainile sekundeerivad võimas A11 Bionic protsessor ja murrangulisi nutivõimalusi toetav iOS11 opsüsteem. iPhone X reageerib kiiresti ja paindlikult igale Sinu näpuviipele.

Ta tunneb Su ära!

Sinu salasõna on nüüd Sinu nägu. Uskumatu, aga nüüd saad Sa oma telefoniga suhelda peale hääle ka pilgu abil! Näotuvastussensor Face ID on uus turvaline viis telefoni lahti lukustada ja ennast tuvastada.

Profilt paigas kaamera

Esikaameraga tehtud selfidel on tabatud iga Su tundeliigutus ja valgusnüanss. Tagumisel topeltkaameral on täiustatud värvifilter ja muljetavaldav pikslisügavus. Optiline pildistabilisaator tagab kvaliteetsed fotod ka hämaras.

Juhtmevaba tulevik on käes!

Kadunud akulaadija või hõivatud seinakontakt lennujaamas pole enam Sinu probleem! iPhone X kasutab moodsat laadimistehnoloogiat, millega on Sinu päralt juhtmevabad laadimiskeskused kõikjal maailmas.