Põhisisu algus

Viis populaarset hitt-raamatut selleks nädalavahetuseks: Mihkel Raud, krimkad ja ülemaailmne fenomen

09.04.2021

Märkamatult on aasta algusest möödunud juba üle kolme kuu, mis tähendab, et on aeg teha esimesi kokkuvõtteid ja vaadata, milliste raamatutega naabrid endal tuju hea ja meele erksana hoiavad. Need viis teost on naabrimeeste ja -naiste hulgas ühed populaarseimad.

Mihkel Raud “Võtku mind homme või saatan

Mihkel Raua suhteraamat on populaarseimate raamatute seas mugavalt koha sisse võtnud ja ei paista sealt lähiajal veel kuhugi liikuvat. Tuntud muusiku, kirjaniku ja telenäo humoorikast, aga ka õpetlikust teosest on kõigil lugejatel midagi vahvat või kasulikku kaasa võtta. Ikka selleks, et oma suhete kvaliteeti muuta ja olla homme parem kui täna.

Lisa Jewell “Ülakorruse pere

Närvesööv põnevik „Ülakorruse pere“ jääb populaarsuse poolest vaid napilt Rauale alla. Ka lugejate lisatud kommentaarid viitavad sellele, et kui juba lugemist alustada, siis mõnda aega pole teisi plaane tarvis teha – raamatut pole lihtsalt võimalik käest panna. 

Anders de La Motte “Kevadohver

Anders de la Motte on üks neist kirjanikest, kelle krimkadele võib alati kindel olla. Sama võib öelda tema menuka aastaaegade sarja viimase osa kohta, kus Loode-Skåne lossi kolinud arst hakkab uurima enam kui 30 aastat tagasi toimunud teismelise tüdruku tapmist. 

Yrsa Sigurðardóttir “Lüllikivi

Võrreldes näiteks Rootsi kirjanikega kohtab Islandi päritolu kirjanike teoseid eestlaste raamaturiiulitel harva, kuid seda täiesti põhjendamatult. Õnneks on Yrsa Sigurðardóttir veidi keerulisest nimepildist hoolimata siiski ohtralt populaarsust kogunud ning tema teos „Lüllikivi“, kus võika kuriteo järel tuleb päevavalgele vägivalla, päratu rikkuse ja kättemaksuga täidetud karm sündmusteahel, on saanud üheks loetuimaks raamatuks.

Delia Owens “Kus laulavad langustid

Ülemaailmselt populaarne lugu Paduratüdrukust jõudis alles hiljuti Elisa Raamatusse, kuid on juba võidelnud end populaarseimate seltskonda. Pole ka ime – kui ühes raamatus saavad kokku peen ood loodusele, habras täiskasvanuks saamise lugu ja painav mõrvamüsteerium, ei olegi raamatul kuhugi mujale suunduda, kui vaid müügiedetabelite tippu. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/viis-populaarset-hitt-raamatut-selleks…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!