Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Veebruari eksklusiiv: vinge kriminull, mille peaosas särab legendaarne uurija

10.02.2022

Veebruari eksklusiiv: vinge kriminull, mille peaosas särab legendaarne uurija

Briti kirjanik James Dover Grant on kirmiautorina tuntud rohkem kui Lee Child. Teatakse Childi peamiselt meisterliku raamatusarja poolest, mille peategelane on Ameerika endine sõjaväepolitseinik Jack Reacher.

Reacheri-sarjas on ilmunud juba üle 20 raamatu ning vändatud menukas märulifilm ka Hollywoodis, peaosas säramas Tom Cruise.

Elisa raamatu veebruari eksklusiiv on fenomenaalse Jack Reacheri menusarja esimene raamat “Tapamaja”. See tutvustab lugejale Reacherit, kindla elupaigata sitket endist sõjaväepolitseinikku. Õppinud sõjaväes kiiresti mõtlema ja veel kiiremini tegutsema, on ta karmide aegade ideaalne action-kangelane.

“Kõik Reacheri-põnevikud on vinged lood, aga kuna see on esimene, tundub loogiline alustada sellest,” on öelnud Stephen King.

Kui Jack Reacher astub Georgia osariigis Margrave’i väikelinnas bussist maha, et otsida ammu surnud musta džässmuusiku jälgi, kavatseb ta üsna pea edasi sõita. Ootamatult vahistatakse ta aga mõrvas süüdistatuna.

Margrave näib olevat lausa ideaalne – vaikne, unine ja hoolitsetud. Nüüd aga on linnakeses toimunud mõrv ning süüdlaseks saab olla üksnes võõras. Sedapuhku on aga tehtud valearvestus, sest Reacher pole kindlasti mees, kes laseks end süüdi lavastada. Seda enam, et tapetuks osutub tema enda vend Joe, keda ta pole seitse aastat näinud. Ja Joe pole sugugi ainus tapetu.

Loomulikult ei tule enam kõne allagi, et Jack Reacher linnakesest lahkuks. Igatahes ei lahku ta enne, kui on teada saanud, kes ta venna tappis ning milliseid hämaraid asju linna süütuilmelise pealispinna all aetakse.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad