Põhisisu algus

Vau! Mait Malmsten paljastab end uues filmis väga üllataval viisil!

Et ühes eesti filmis näidatakse vähem või rohkem häbenemata paljast ihu, on kombeks saanud juba „Viimsest reliikviast“. Ka Harry Egipt kasutas oma 1980. aastate reklaamiklippides paljaid naisi viisil, mis tänapäeval vaevalt et enam kõne alla tuleks.

Enamasti ongi end ekraanil riidest lahti võtnud naised. Filmis paljastatavate meeste puhul on harilikult piirdutud tagantvaatega. Tänavu esilinastunud ja nüüd Elisa videolaenutuses vaadatavas mängufilmis „Taevatrepp“ paljastab end julgelt ja sajaprotsendiliselt aga hoopis oma põlvkonna olulisimaid näitlejaid Mait Malmsten.

See pole Eesti filmis siiski esimene kord, kui alasti mehe keha midagi varjamata näidatud on. Eriti skandaalne oli omal ajal seksistseen filmist „Sügisball“, kus Taavi Eelmaa oma meheilu julgelt kogu maailmale täies hiilguses demonstreerib.

Ihualasti, aga möödaminnes

„Taevatrepis“ on olukord märksa tagasihoidlikum ja argisem, kuigi seksuaalsuse teemad kerkivad filmis teatud hetkedel samuti üles.

Film räägib keskealisest keskklassi kuuluvast eesti mehest, kelle elu on nii turvalisse ja sõbralikku perekonnaellu ja rutiinsesse töörööpasse loksunud, et elusolemist meelde tuletavaid põnevaid olukordi sinna enam kuidagi ei teki.

Temast jupp maad vanem sõber õpetab aga surivoodil, kuidas liikuda ajas tagasi oma teismeikka, kui kõik oli alles põnev, erutav ja uus. Mees hakkabki reisima oma 1980-ndate Tartus veedetud teismeliseaastate ja tänapäeva vahel.

Filmi saab Elisa videolaenutusest näha, kui klikid siin.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.


Allikas
Diktor.geenius.ee
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/vau-mait-malmsten-paljastab-end-uue…
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!