Põhisisu algus

Vali targasti: Kuidas sadade nutitelefonide seast välja valida endale sobivaim?

15.10.2015

Kuna täna pakutav nutitelefonide rikkalik valik võtab kliendil silme eest kirjuks, jääb nii mõnigi nutimaailmaga igapäevaselt mitte kokkupuutuv inimene seadme valikul lausa hätta. Tänasest aitab Elisa kliendile sobivaima seadme kodulehel kerge vaevaga välja valida.

Elisa kodulehel avatud uuest rubriigist „Tark valik“ leiab tarbija kaheksa nutitelefoni, mis on Elisas põhjalikult testitud tagamaks tasemel kasutusmugavus, jõudlus, kiirus ja seadmete ühilduvus. Samuti kuvatakse valikus oma hinnaklassi mudelite seast parimate omadustega seade.

Elisa tooteturunduse osakonnajuhi Mailiis Ploomanni sõnul tuleb maailmas igal kuul müügile mitukümmend uut nutitelefoni, mis erinevad üksteisest kasutusmugavuse, tehniliste näitajate, disaini, funktsionaalsuse ja muude omaduste poolest. „Nutimaailmaga igapäevaselt mitte kokkupuutuv inimene ei oskagi nende seast endale sobivat seadet leida,“ tõdes Mailiis Ploomann. „Selleks, et kliendil oleks endale järgmist telefoni valides lihtsam orienteeruda, lõimegi uue rubriigi ja sõelusime sadadest mudelitest välja kaheksa.“

„Tark valik“ rubriigis on nutitelefonid kliendi vajadustest lähtuvalt jagatud nelja kategooriasse. Sobiva seadme leiavad sealt endale nii esma-, tava- kui ka nõudlikum kasutaja ning tipptegijagi. Iga kategooria telefonid pakuvad parimat kvaliteeti turu soodsaima hinnaga.

Mailiis Ploomanni sõnul tuleb enne valiku langetamist läbi mõelda oma vajadused ja ootused. „Väga palju sõltub näiteks nutitelefoni ekraani suurusest. Mida väiksem ekraan, seda ebamugavam on seal teksti kirjutada ja lugeda, sealhulgas internetis surfata. Optimaalne ekraani suurus algab 4,5 tollist,“ tõi Mailiis Ploomann näite valikukriteeriumist. „Targa valiku rubriigis olemegi lahti selgitanud ka peamised tegurid, millele uut telefoni valides tähelepanu pöörata.“

  • „Tark vaated“ nutitelefonid tunneb ära Öökullimärgi ja oranži värvi järgi. Vaata lähemalt Elisa kodulehelt siit.
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama