Põhisisu algus

Vaata treilerit: „Valguses ja varjus“ uus hooaeg jõuab varsti vaatajateni!

13.04.2022

Elisa auhinnatud originaalsarja „Valguses ja varjus“ verivärske hooaeg jõuab 22. aprillil Elisa Huubi vahendusel vaatajateni. Vaata uue hooaja treilerist, milliste minevikusaladustega tuleb Dianal peatselt rinda pista.

Elisa sisujuht Toomas Ili sõnas, et vaatajate huvi uue hooaja vastu on suur ja esimese hooaja hiljutine näitamine Kanal 2-s tõi sarjale juurde veel sadu tuhandeid silmapaare. „Juba järgmisel reedel saavad Elisa Huubi kliendid vaadata sarja uue hooaja esimest kahte osa ja sealt edasi igal reedel järgmist osa. Saladuskatte all võib juba öelda, et see ei jää ainsaks Elisa originaalsarjaks sellel kevadel,“ kinnitas Ili.

Uuel hooajal hoolitseb Diana vigastada saanud Taanieli eest ja lahkab oma perekonnasaladusi, kui tädi Miliza tervis hakkab tasapisi taas halvenema. Dianal ja Taanielil tuleb seista silmitsi ärimees Toivo valimiskampaania ajal tekkiva uue ohuga. Oma osa on draamasarjas ka külakese nooremal põlvkonnal. Endiselt on sarja peaosades armastatud näitleja Mirtel Pohla ja möödunud aastal Eesti filmi- ja teleauhindade jagamisel parima naisnäitleja auhinna pälvinud Epp Eespäev. Lisaks löövad sarjas kaasa ka Indrek Sammul, Saara Nüganen, Karin Rask jpt hinnatud Eesti näitlejad.

Treiler - https://youtu.be/U6-G1uYClRQ

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!