Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Vaata treilerit: „Valguses ja varjus“ uus hooaeg jõuab varsti vaatajateni!

13.04.2022

Vaata treilerit: „Valguses ja varjus“ uus hooaeg jõuab varsti vaatajateni!

Elisa auhinnatud originaalsarja „Valguses ja varjus“ verivärske hooaeg jõuab 22. aprillil Elisa Huubi vahendusel vaatajateni. Vaata uue hooaja treilerist, milliste minevikusaladustega tuleb Dianal peatselt rinda pista.

Elisa sisujuht Toomas Ili sõnas, et vaatajate huvi uue hooaja vastu on suur ja esimese hooaja hiljutine näitamine Kanal 2-s tõi sarjale juurde veel sadu tuhandeid silmapaare. „Juba järgmisel reedel saavad Elisa Huubi kliendid vaadata sarja uue hooaja esimest kahte osa ja sealt edasi igal reedel järgmist osa. Saladuskatte all võib juba öelda, et see ei jää ainsaks Elisa originaalsarjaks sellel kevadel,“ kinnitas Ili.

Uuel hooajal hoolitseb Diana vigastada saanud Taanieli eest ja lahkab oma perekonnasaladusi, kui tädi Miliza tervis hakkab tasapisi taas halvenema. Dianal ja Taanielil tuleb seista silmitsi ärimees Toivo valimiskampaania ajal tekkiva uue ohuga. Oma osa on draamasarjas ka külakese nooremal põlvkonnal. Endiselt on sarja peaosades armastatud näitleja Mirtel Pohla ja möödunud aastal Eesti filmi- ja teleauhindade jagamisel parima naisnäitleja auhinna pälvinud Epp Eespäev. Lisaks löövad sarjas kaasa ka Indrek Sammul, Saara Nüganen, Karin Rask jpt hinnatud Eesti näitlejad.

Treiler - https://youtu.be/U6-G1uYClRQ

Seotud märksõnad