Põhisisu algus

VAATA TREILERIT: Andrei ja Robini reisisaate uus osa heidab valgust Ameerika varjukülgedele

06.11.2023

„Zevakin ja Valting vs Ameerika“ viiendas osas ei saa üle ega ümber ameeriklasi kahte leeri ajavatest relvadest ja tuntud ufolinnast Roswellist. Lõpuks saavad mehed osa ka ühest tõeliselt vihasest vastuvõtust populaarse sarja võttekohas.

Täna Elisa Huubi jõudnud „Zevakin ja Valting vs Ameerika“ viiendas osas seiklevad reisisellid Texase osariigis. Nähes pea iga inimese puusal püssi, tekib paratamatult tahtmine välja selgitada, miks see nii on. Kõhedust tekitab ka ufolinnana tuntud Roswelli külastus ning hirmutunne saadab Andreid ja Robinit Albuquerque'ini välja, kui soovitakse minna vaatama legendaarse sarja „Breaking Bad“ ehk „Halvale teele“ sarja võttekohti ning kohalikud sellele ainult vihaga vastavad. 

Sarja režissööri Sander Allikmäe sõnul pakkus projekt parajalt väljakutseid. „Kogu meeskond pingutas viimse hetkeni, et saaksime minna kohtadesse, kuhu pole Eesti vaataja varem sattunud. Võib-olla ainult heas Hollywoodi kassahitis,“ kirjeldas ta.

Et tuua vaatajateni võimalikult lai ülevaade ameeriklaste pöörasustest, läbivad Andrei ja Robin päevas keskmiselt 600 kilomeetrit. Võib kindel olla, et teele jääb kirju ja ehe elu värvikate inimestega, kellega Robinil ja Andreil saab olema palju nalja.

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad Elisa Huubist, milles saad vaadata filme ja seriaale ka siis, kui sul on mõne teise pakkuja TV teenus olemas. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, mida saab nautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. Pakkudes omakliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisaühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustabseeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

VAATA TREILERIT.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!