Põhisisu algus

VAATA TREILERIT: Andrei ja Robini reisisaate uues osas võetakse luubi alla alligaatorid ja kanep

10.11.2023

Täna Elisa Huubi jõudnud „Zevakin ja Valting vs. Ameerika“ kuuendas osas hüppavad reisisellid suurte lõugadega alligaatorite selga, piiluvad seadusliku kanepikasvatuse telgitagustesse ning vaatavad oma silmaga üle maailma kuulsaima maantee.

„Zevakin ja Valting vs. Ameerika“ kuuendas osas võtavad sõbrad ette judinaid tekitava katsumuse, kui üheskoos otsustatakse külastada alligaatorite farmi ning riskida üllal eesmärgil sõrmedest ilma jäämisega. Mehed tutvuvad ka vastakaid arvamusi tekitava teemaga ja lähevad uurivad, kuidas käib töö seadluslikus kanepikasvatuses. Edasi võetakse suund Los Angelase poole, kuhu teel olles saadakse võimalus üle vaadata unustusehõlma vajunud üks maailma kuulsamaid maanteid Route 66.

Sarja režissööri Sander Allikmäe sõnul pakkus projekt parajalt väljakutseid. „Kogu meeskond pingutas viimse hetkeni, et saaksime minna kohtadesse, kuhu pole Eesti vaataja varem sattunud. Võib-olla ainult heas Hollywoodi kassahitis,“ kirjeldas ta.

Et tuua vaatajateni võimalikult lai ülevaade ameeriklaste pöörasustest, läbivad Andrei ja Robin päevas keskmiselt 600 kilomeetrit. Võib kindel olla, et teele jääb kirju ja ehe elu värvikate inimestega, kellega Robinil ja Andreil saab olema palju nalja.

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad Elisa Huubist, milles saad vaadata filme ja seriaale ka siis, kui sul on mõne teise pakkuja TV teenus olemas. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, midasaabnautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. Pakkudes omakliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisaühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustabseeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

VAATA TREILERIT: https://youtu.be/srWVjWpqq-c

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!