Põhisisu algus

Vaata tiiserit: komöödiasarja “Alo” uus hooaeg jõuab vaatajateni juba nädala pärast

09.04.2021

Komöödiasarja “Alo” uus hooaeg jõuab juba nädala pärast vaatajateni eksklusiivselt Elisa Huubis. Sarja avaosa esilinastusele ja põnevatele intervjuudele näitlejatega saab kaasa elada 16. aprillil kell 20 Elisa Stage keskkonnas.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili tõdeb, et kuigi Elisale harjumuspäraseid ja alati väga oodatud esilinastusi tänavu kevadel kinos teha ei ole võimalik, saavad kõik huvilised elada kaasa sarja esilinastusele Elisa Stage veebiplatvormil.

“Hoogsal ning lõbusal otse-eetris toimuval digitaalsel esilinastusel tutvustavad näitlejad sarja lähemalt, heidetakse pilk telgitagustele ja räägitakse, milline näeb sarja filmimine välja keset eriolukorda. Kohal on mitmed näitlejad nagu Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Priit Pius, Linda Kolde ja sarja loomisega tegelev meeskond koos režissöör Mikk Jürjensi ning produtsent Karl Kermesega.”

Auhinnatud komöödiasari “Alo” räägib autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui ka suuri suhteleeke ja vastuolulisi juhtimisstiile, kuid mis täpsemalt toimuma hakkab, näeb juba nädala pärast Elisa voogedastuskanalist Huub.

Sarja meeleolukas esilinastus toimub 16. aprillil Elisa Stage platvormil, algusega kell 20.00 ja on tasuta vaadatav kõigile soovijatele!

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/uudis/vaata-tiiserit-komoodiasarja-alo-uus-ho…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!