Põhisisu algus

Väärt lugemine: Jo Nesbo uus psühholoogiline põnevik paneb proovile vendadevahelised sidemed

29.04.2021

Põnevike fännidel on taaskord põhjust rõõmustada, sest Elisa Raamatusse on jõudnud järjekordne ohtralt kiidusõnu pälvinud põnevik. Mis seal imestada – Jo Nesbø ilmselt ei teagi, kuidas halba raamatut kirjutada.

Seekordses põnevikus suundub autor koos lugejaga väikese Norra mägiküla kõrgeima mäe harjale, kus elab automehaanik Roy. Elu on lihtne ja rahulik, kuni aastaid välismaal viibinud vend Carl koos Barbadoselt pärit abikaasaga kodutallu naaseb.

Carl käib välja geniaalse idee, kuidas tuua jõukust nii vendadele endile kui ka kogu külale. Ent Carli tulek ei too vaid rikkust – ka sünged lapsepõlvesaladused hakkavad taas pinnale immitsema. 

Teismelisena astus Roy oma noorema venna eest välja, kuid kui küla politseiülem taas nende vanemate traagilise surma kohta küsimusi tuleb esitama, peab Roy otsustama, kui kaugele ta on nõus minema, et venda kaitsta. 

Jo Nesbø „Kuningriik” on mitmekihiline, sünge ja võimas psühholoogiline põnevik. See on lugu suurtest ambitsioonidest, veresidemete jõust ja armastusest, aga ka hoolega varjatud perekonnasaladustest, mis panevad vendadevahelised sidemed proovile.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/vaart-lugemine-jo-nesbo-uus-psuhholoog…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!