Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Väärt lugemine: Jo Nesbo uus psühholoogiline põnevik paneb proovile vendadevahelised sidemed

29.04.2021

Väärt lugemine: Jo Nesbo uus psühholoogiline põnevik paneb proovile vendadevahelised sidemed

Põnevike fännidel on taaskord põhjust rõõmustada, sest Elisa Raamatusse on jõudnud järjekordne ohtralt kiidusõnu pälvinud põnevik. Mis seal imestada – Jo Nesbø ilmselt ei teagi, kuidas halba raamatut kirjutada.

Seekordses põnevikus suundub autor koos lugejaga väikese Norra mägiküla kõrgeima mäe harjale, kus elab automehaanik Roy. Elu on lihtne ja rahulik, kuni aastaid välismaal viibinud vend Carl koos Barbadoselt pärit abikaasaga kodutallu naaseb.

Carl käib välja geniaalse idee, kuidas tuua jõukust nii vendadele endile kui ka kogu külale. Ent Carli tulek ei too vaid rikkust – ka sünged lapsepõlvesaladused hakkavad taas pinnale immitsema. 

Teismelisena astus Roy oma noorema venna eest välja, kuid kui küla politseiülem taas nende vanemate traagilise surma kohta küsimusi tuleb esitama, peab Roy otsustama, kui kaugele ta on nõus minema, et venda kaitsta. 

Jo Nesbø „Kuningriik” on mitmekihiline, sünge ja võimas psühholoogiline põnevik. See on lugu suurtest ambitsioonidest, veresidemete jõust ja armastusest, aga ka hoolega varjatud perekonnasaladustest, mis panevad vendadevahelised sidemed proovile.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad