Põhisisu algus

Uuri välja! Kuidas taaskäivitada oma aju nii, et saaksid rakendada oma tegelikku potentsiaali?

25.05.2022

Kas oled vahel täheldanud, et mõtted kipuvad liikuma sisseharjunud radasid pidi ja vahel olema negatiivsed? Ometi tead, et pigem peaks püüdma olla positiivne, sest positiivsel mõtlemisel on oma jõud ning visualiseerimist saab kasutada elu parandamiseks.

Paljud eneseabiraamatudki kinnitavad, et oma saatust saab ohjata lihtsalt mõtteviisi muutes. Kui jätta kõrvale müstika, siis on selle idee keskmes olemuslik tõde, mida toetavad ka värskeimad neuroteaduslikud arusaamad.

Enamik asju, mida me elult soovime – tervis, õnn, rikkus ja armastus –, on seotud meie võimega mõelda, tunda ja tegutseda. Teisisõnu, meie püüdlusi juhib aju.

Doktor Tara Swart, neuroteadlane ja psühhiaatri taustaga juhtimistreener, on veendunud, et me suudame muuta oma aju tööd ja seeläbi ka oma elu. Raamatus “Allikas. Avage oma meel, muutke oma elu” on ta võtnud paljastada mõtete juhtimise saladusi.

Avasta, kuidas vabaneda autopiloodil mõtlemise harjumusest ja taaskäivitada oma aju nii, et saaksid rakendada oma tegelikku potentsiaali; kuidas kasutada visualiseerimise jõudu, et juhtida aju võimalustest haarama ja oma tuleviku üle kontrolli võtma; kuidas olla enesekindel, hajutada hirmu ja vältida negatiivset mõtlemist.

Autor on omandanud biomeditsiini bakalaureusekraadi ja neurofarmakoloogia doktorikraadi Londoni King’s College’is ning meditsiiniteaduste bakalaureusekraadi Oxfordi ülikoolis. Ta on King’s College’i õppejõud ning peab loenguid ka Oxfordi Saïdi ärikoolis.

Loe teost Elisa raamatust SIIT.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/tasub-lugeda-kuidas-taaskaivitada-oma-…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!