Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Ülemiste City välikontor ootab: Elisa kutsub linnakodanikke töörutiini murdma

27.07.2018

Ülemiste välikontor

Elisa kutsub täna, 26. juulil kõiki linlasi nautima välikontori võlusid Ülemiste City`sse. Ühepäevane kaugtöö testimine on hea võimalus, et alustada uudsete tööviiside juurutamisega, et sealt edaspidi võtta suund tulemustele orienteeritud ja töötajate kõrgest motivatsioonist huvitatud edukate ettevõtete ridadesse.

 

Elisa personalijuhi Kaija Teemägi sõnul peame aru saama, et meie töötamise viisid ei ole enam samad, mis need olid kümme või viis aastat tagasi. „Tänaseks on kõik tööandjad aru saanud, et kaheksatunnise tööpäeva kontseptsioon on ajale jalgu jäänud. Briti tööstusrevolutsiooni ajast pärinev töökorraldus ei saagi enam kuidagi sobida tänapäeva suure mobiilsuse ja kiire elutempoga infoühiskonda,“ rääkis Kaija Teemägi. „Seetõttu on järjest suurem arv ettevõtteid otsimas ja katsetamas uusi lahendusi ning võimalusi, kuidas muuta igapäevane töökorraldus paindlikumaks. Elisa poolt veetavad välikontorid on heaks võimaluseks tulla kaugtööd testima.“

 

Kaija Teemägi ütles, et Eestis on aina kasvamas ka töötajate poolne nõudlus paindlikumalt töötada. „Seetõttu oodatakse ka tööandjalt enam vastutulelikkust ja võimalusi oma tööasjade korraldamiseks. See on edu võti nendele ettevõtetele, kes väärtustavad tulemuslikkust, mitte ei loe kokku ainult kulunud tunde. Motiveeritud töötajad on tunduvalt efektiivsemad ja teevad töö ära kiiremini,“ jagas Teemägi Elisas kogunenud kogemusi uudsete tööviiside juurutamisel.

 

Ka arvukad avaldatud uuringud, et töötajad on ettevõttes rahulolevamad, kui neil on võimalik oma tööaega ja -kohta vajadusel valida. „Üha enam ootavadki töötajad tööandjalt tööaja- ja kohapaindlikkust ehk teisisõnu võimalust töötada igalt poolt, näiteks kodust, suvilast või kohvikust,“ rääkis Elisa personalijuht.

Käesoleva aasta juulikuus CV Tööportaali CVKeskus.ee poolt läbiviidud uuringust selgus, et 77 protsenti eestimaalastest on valmis vahetama praegust töökohta, kui nad saaksid tööpakkumise, millega kaasneks võimalus töötada mujalt kui kontorist.

 

Pop-up välikontor on varustatud Elisa mobiilse interneti netipulkade ja taskuruuteritega. Elisa välikontor on avatud kell 10-15 Ülemiste City linnakus Lõõtsa 5 hoone taga asuval pargialal (Sepapaja Selveri park).

 

Kõigil soovijatel on isikut tõendava dokumendi alusel võimalik laenata ka Elisa mobiilse interneti netipulk või taskuruuter. Kõik tarvikute laenutajad saavad ka tasuta kohvi, mida pakub Smartcafe!

 

Pop-up kontori kohta leiab infot ka Elisa Eesti Facebooki ürituste alt

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.