Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Üle õhu levivat Elisa Elamust näeb tänasest kõrgresolutsioonis

28.02.2020

Üle õhu levivat Elisa Elamust näeb tänasest kõrgresolutsioonis

Alates tänasest, 28. veebruarist näevad Elisa Elamus üle õhu kliendid ilma lisatasuta 20 telekanalit detailirikkas HD-kvaliteedis.

Tänasest näevad Elisa Elamuse üle õhu TV-kliendid kõiki Eesti telekanaleid ja kümmet lisakanalit HD-kvaliteedis. Uus kõrglahutusega telepilt edastatakse uue kodeeringuga, mis võimaldab saata varasemast oluliselt rohkem andmeid ja tõsta seeläbi telepildi kvaliteeti. Kui varasem Elisa poolt üle õhu mobiilse andmesidega edastav telepilt oli 576i resolutsioonis, siis alates tänasest edastatav uus telepilt on ligi kaks korda parema resolutsiooniga. Kõiki HD-kanaleid edastatakse 1080p resolutsioonis.

„Möödunud aastal alustasime Elisa Klassik üle õhu klientidele HD-telepildi pakkumist koostöös Leviraga ja paralleelselt arendasime lahendust ka Elamuse üle õhu klientidele. Hea meel on täna tõdeda, et kõik Elisa TV-kliendid näevad parimat valikut kanalitest kõrgresolutsioonis,“ sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

„Kõrgem resolutsioon toob televaatajatele mitu korda parema ja teravama telepildi, kus on lihtsalt märgatavad ka väiksemad detailid.“

Kokku näevad Elisa kliendid HD-kvaliteedis 20 kanalit. Nende hulgas on kõik kodumaised kanalid nagu ETV, ETV2, Kanal2 ja TV3, aga ka spordikanalid nagu TV3 Sport ja TV3Sport 2. Teistest kanalitest on kõrgresolutsioonis nähtavad Sony Channel, Sony Turbo, Filmzone, ETV+, Viasat Explore, Viasat History, Setanta Sports, MCM Top, 3+, Kidzone+ ja TV3 Film.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.