Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Üle õhu levivat Elisa Elamust näeb tänasest kõrgresolutsioonis

28.02.2020

Üle õhu levivat Elisa Elamust näeb tänasest kõrgresolutsioonis

Alates tänasest, 28. veebruarist näevad Elisa Elamus üle õhu kliendid ilma lisatasuta 20 telekanalit detailirikkas HD-kvaliteedis.

Tänasest näevad Elisa Elamuse üle õhu TV-kliendid kõiki Eesti telekanaleid ja kümmet lisakanalit HD-kvaliteedis. Uus kõrglahutusega telepilt edastatakse uue kodeeringuga, mis võimaldab saata varasemast oluliselt rohkem andmeid ja tõsta seeläbi telepildi kvaliteeti. Kui varasem Elisa poolt üle õhu mobiilse andmesidega edastav telepilt oli 576i resolutsioonis, siis alates tänasest edastatav uus telepilt on ligi kaks korda parema resolutsiooniga. Kõiki HD-kanaleid edastatakse 1080p resolutsioonis.

„Möödunud aastal alustasime Elisa Klassik üle õhu klientidele HD-telepildi pakkumist koostöös Leviraga ja paralleelselt arendasime lahendust ka Elamuse üle õhu klientidele. Hea meel on täna tõdeda, et kõik Elisa TV-kliendid näevad parimat valikut kanalitest kõrgresolutsioonis,“ sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

„Kõrgem resolutsioon toob televaatajatele mitu korda parema ja teravama telepildi, kus on lihtsalt märgatavad ka väiksemad detailid.“

Kokku näevad Elisa kliendid HD-kvaliteedis 20 kanalit. Nende hulgas on kõik kodumaised kanalid nagu ETV, ETV2, Kanal2 ja TV3, aga ka spordikanalid nagu TV3 Sport ja TV3Sport 2. Teistest kanalitest on kõrgresolutsioonis nähtavad Sony Channel, Sony Turbo, Filmzone, ETV+, Viasat Explore, Viasat History, Setanta Sports, MCM Top, 3+, Kidzone+ ja TV3 Film.

Seotud märksõnad