Põhisisu algus

Üle 40 miljoni kasutajaga Amazon Prime Video jõuab tänasest Elisa Elamuse klientideni

06.09.2018

Tänasest, 6. septembrist jõuab Elisa Elamuse üle õhu klientideni üks maailma populaarsemaid voogedastusteenuseid Amazon Prime Video, mis pakub üle maailma 40 miljonile kasutajale auhinnatud originaalsarju ja põnevaid mängu- ning dokumentaalfilme.

Elisa Elamuse üle õhu digiboksidesse jõudis tänasest üle 40 miljoni kasutajaga Amazon Prime Video rakendus, mis annab otse teleekraanilt ligipääsu suurele hulgale uutele ja auhinnatud originaalsarjadele ning põnevatele mängu- ja dokumentaalfilmidele. Elisa TV-teenuste juht Silver Soomre sõnab, et see on järjekordne samm Elisa klientidele lihtsa ja mugava TV kogemuse ning kõrgtasemel sisu pakkumisel. „Elisa Elamus üle õhu klientidel on tänasest ainulaadne võimalus nautida maailma kahe tipptegija – nii Netflixi kui Amazon Prime-i – originaalseriaale ja -filme otse boksist,” kinnitas Soomre.

Vaatajateni jõuavad nüüd sellised populaarsed Amazoni originaalsarjad nagu „Top Gear-i“ mantlipärija „The Grand Tour“, hetkel maailma kuumim action-sari, Tom Clancy bestsellerite nimitegelasel baseeruv „Jack Ryan“, põnevussarjad „The Looming Tower“, „American Gods“ ja „The Man In The High Castle“, kui nimetada vaid mõned. Lisaks uutele hittsarjadele pakub Amazon Prime Video ka hulgaliselt aegumatut kulda, „Kahe ja poole mehe“, „Lapsehoidja“, „Seinfeldi“ ning „Tuvikesteni“ välja.

Sama kuutasu eest avaneb Amazon Prime-i kliendile ka hulgaliselt kassahittidest mängufilme ja lastele suunatud sisu. Amazon Prime Video teenusega saab liituda läbi digiboksi rakenduse või aadressil www.primevideo.com. Esimesed kuus kuud kehtib kõigile liitujatele tutvumishind 2,99 € kuus ja sealt edasi on kuutasu 5,99 €. Kogu Amazon Prime Video sisu on läbi samanimelise rakenduse kättesaadav ja kaasaskantav ka nutiseadmetes.

Elamuse üle õhu digiboksi lisasime ka hulgaliselt videomänge. AirConsole on üle interneti töötav videomängukeskkond, mis ei vaja lisariistvara peale nutiseadme, toimides videomängude puldina. Mängida saab nii üksi kui mitmekesi, kuid suurema seltskonnaga mängides on vajalik AirConsole-i tasuline versioon.

Mängukeskkonna valikus on hulganisti erinevaid mänge ja tasuta avastamisrõõmu jagub pikalt nii lastele kui täiskasvanutele. TV-ekraan ei ole ammu enam pelgalt filmide ja seriaalide vaatamiseks, vaid üha enam kasutatakse seda ka mängimiseks. Hea meel tõdeda, et AirConsole rakendus võimaldab lihtsasti ja ilma lisaseadmeid omamata mängida suurel ekraanil – uudne lähenemine, mis on esimest korda saadaval ka Eesti televaatajale,“ sõnas Soomre.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!