Põhisisu algus

Ukraina suunaliste sideteenuste soodustused pikenesid maikuu lõpuni

26.04.2022

Elisa pikendab Ukrainasse ja Ukrainas helistamisel kehtivat poole soodsamat hinnastust kuni käesoleva aasta maikuu lõpuni.

Alates 14. märtsist on Eestist Ukrainasse tavatariifsetele numbritele helistades kõnede hinnaks 0,30 €/minut ja SMS-id 0,11€/sõnum. „Soovides toetada kõiki oma kliente, kellel on Ukrainas sugulasi, pereliikmeid, sõpru või äripartnereid, pikendab Elisa uut hinnakirja kuni maikuu lõpuni,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann .

Kõneminuti hind on poole soodsam tavahinnakirjast ja kõik kõned on Elisale oma hinnaga, ehk ettevõte kõnedest tulu ei teeni. Soodushind kehtib ka Ukrainas viibides, kus kõnede vastuvõtmine ja väljahelistamine maksab 0,30 €/minut. Uus hind kehtib kõigile Elisa Eesti lepingulistele era- ja äriklientidele, Elisa Teleteenuste lauatelefoni klientidele ning ZEN ja Elisa kõnekaardi klientidele. Lisaks sellele annetas Elisa Ukraina sõjapõgenikele 3000 kõnekaarti, et nad saaksid lähedastega ühendust võtta ja Eestis sideteenuseid kasutada.

„Eestisse jõudnud Ukraina sõjapõgenike jaoks töötasime välja lahenduse, mis võimaldab neil kasutada interneti ja TV-teenuseid kolme kuu vältel tasuta. Kõik põgenikud saavad teenuseid tellida uuelt ukrainakeelselt veebilehelt www.elisa.ee/ua, mis on loetav nii vene, inglise, kui ka eesti keeles või pöördudes Elisa esindustesse,“ lisas Ploomann.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama