Põhisisu algus

Treeni targalt: võta Ott Kiivikas järgmine kord jõusaali ja toidupoodi kaasa

11.02.2021

Tervisespetsialiste leidub maailmas rohkelt, kuid väheste saavutused on võrreldavad Ott Kiivikase omadega. Võiks arvata, et tipus püsimiseks ja konkurentide vältimiseks tuleb treeningualaseid teadmisi hoolikalt varjata, äärmisel juhul jagada vaid valitud seltskonnale, kuid Kiivikas on võtnud eesmärgiks ka tavakodaniku õigele teele juhatamise. 

„Targalt toitumise ja treenimise käsiraamatus“ annab Eesti nimekaim kulturist vastused tervele hulgale põletavatele küsimustele. 

Kes? Miks? Kuidas?

Raamat alustab päris algusest: miks treeningutega üldse alustada? See esimene ja kõige olulisem küsimus on tihtipeale üks raskemaid, kuid selle vastus leida on siiski oluline. Kahjuks ei lähe algaja treenija teekond edaspidi oluliselt kergemaks.

Kui otsus tehtud, tekib järsku mustmiljon küsimust. Kuidas valida sobiv trenniplaan? Mida jõusaalis teha? Mis on kõige efektiivsem viis rasva põletada? Kuidas trennist taastuda?

Olles leidnud üles parimad jõusaaliatribuudid, jõuab inimene peagi näljasena koju ning küsimustelaviin matab ka parimad enda alla. Kuidas korrastada toitumist? Kuidas süüa, et saada kaalust alla või kasvatada lihasmassi? Millised on toitumisega seotud müüdid, mis tegelikult ei kehti? 

Õnneks leiab raamatust vastuse nii nendele kui ka paljudele teistele küsimustele, samuti sisaldab see praktilisi trenni- ja toitumisplaane, mille saab kohe kasutusse võtta. Kõik, mis raamatus kirjas, on praktikas läbi proovitud ja meetodite edukust kinnitavad nii Oti enda kui ka ta õpilaste tulemused. 

Tänu Elisa Raamatule saad Ott Kiivikase teadmisi omandada kasvõi trennis – kõrvaklapid pähe, Iselugeja tööle ja juba võidki kaloreid põletama asuda.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/treeni-targalt-vota-ott-kiivikas-jargm…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!