Põhisisu algus

Tempokas ja üllatusrohke: Arne Dahli uus meistriteos vaid Elisa Raamatus

08.11.2020

Rootsi kirjanik Arne Dahl, kodanikunimega Jan Arnald, on avaldanud järjekordse meistriteose. 

„Vabadus“ on sünge, kuid kaasahaarav ja nauditav krimipõnevik, mis ei lase end käest panna. Kuni 16. novembrini saavad teose eestikeelset versiooni nautida vaid Elisa Raamatu kasutajad.

Sam Berger on üks õnnetu mees – saatus on tema vastu karm olnud. Molly Blom, kes on muuseas tõenäoliselt tema tulevase lapse ema, on jäljetult kadunud. Leiva toob Sami lauale kindlustuspettuste uurimine, mille üle mees just kuigi elevil ei ole.

Kõige rohkem tahaks ta veeta oma elu koos Mollyga, töötades samal ajal eradetektiivina, ent see unistus paistab veel kättesaamatum kui kunagi varem. 

Ootamatult saab Sam aga tulusa salapärase tööotsa. Röövitud on Nadja-nimeline naine ja teda on otsima asunud tema terapeut, kes vajab just Sami abi. Politsei ei tohi asjast mitte mingil juhul teada saada.

Jaht viib Sami kadunud varanduseni, mis on aastate jooksul palju kurjategijaid ligi meelitanud. Paistab, et Nadja poleainus, kes on ohus. Miks viib see surmav varandus ka Molly Blomini? 

Arne Dahlilt on eesti keeles varem ilmunud 6 teost raamatusarjas „Mirabilia“, samuti põnevikud „Sisemaa“, „Piirimaa“ ja „Vetevald“.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/tempokas-ja-ullatusrohke-arne-dahli-uu…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!